09.07.2006 :: 21:09
Widziałam go dzi¶. Nie poczułam dreszczyku emocji. Nie zrobilo mi sie słabo. Nie dostałam gęsiej skórki. Nic dosłownie nie poczułam. Nic... A mowa tu o chłopcu ktorego jak myslałam Kochałam, kochałam naprawde, cały rok temu. Przyznam, czas leczy rany! Teraz w moim serduchu jest osoba ktora nie jest wcale moja. Rozumiecie? nie jest moja.. a jest moja.. jest i nie jest.. mam faceta ktory ma dziewczyne. I ja o tym wiem. I nic nie zrobie. bedzie tak jak jest. Bo przeciez jest dobrze. Moze nie raz wpadam w melancholie. Ze on jest tam, daleko, z ni±, a nie ze mn±. Ale kiedy jest blisko, zapominam... pocaunek... tak to jest to... Każdy kto mnie zna Ma mnie za naprawde ciepł± dziewczyne, nie wiem.. za jakies uosobienie dobra, a mowi± do mnie SŁODKA. Ja żyje tak żeby każdemu zrobiło sie przykro i pusto kiedy odejde, kiedy moja iskierka przestanie sie tlić.. żeby czego¶ im brakowalo.. mojego u¶miechu.. twarzy.. r±k.. ust.. Chce być zapamiętana. Moze i popełniam błędy, żyje w kłamstwie, robie co¶ okropnego tej drugiej, naiwnej dziewczynie, ktora mysli ze on jest tylko jej. oj myli sie.. myli.. W duszy jestem diabłem, jestem szatanem, jestem zdolna do najgorszych nieraz posunięć... Mowi± PER ASPERA AT ASTRA Mowi± HUMMO HUMANI LUPUS Mowi± po trupach do celu... Jestem zakłamanym , słodkim Diabłem.. jestem jej przekleństwem.. Jestem zmor± z jej złych snów.. zniszcze jej zycie.. AVe...