KOLCZYK W PĘPKU!
WItam. właśnie niedawno wrociłam od kosmetyczki. Przebiłam sobię pępek i chciałabym napisac jak przebiegał moj zabieg :-) poniewaz wiem ze wiele dziewczyn sie nad tym zastanawia chciała bym wam przyblizyc i opisac jak powinno to wyglądac.
Najpierw musiałam znaleść jakis dobry salon kosmetyczny. Popytałam koleżanek i jedna z nich poleciła mi salon o nazwie SARA.
Wiec postanowiłam tam pojechac ;-) Gdy weszłam do środka przywitała mnie pani z przemiłym uśmiechem, zapytałam czy przebije tu pępek powiedziała że TAK ;-p Spytała jeszcze czy mam swoj kolczyk (oczywiscie mialam ze sobą Bannabels z lawendowymi cyrkoniami ) Poprosiła zebym jej go dała do sterylizacji a mi kazała sie połozyc na łóżeczku zabiegowym :-) poczekałam okolo 10 min ( tyle trwa sterylizacja ) oczywiscie pepek tez został odpowiednio wyczyszczony :-) Pani kosmetyczka poprystała mi pepek ciekłym Azotem aby znieczulić miejsce. Złapała fałd skóry ok 9mm (przecietnie łapie sie 9-10mm) sczypcami ( troszke zabolało) i przebiła igłą 2.0mm . CO prawda nastawiałam sie ze igła bedzie troszke ciensza ok 1.8mm bo moj bannabels ma 1.6mm. No więc kosmetyczka wyjeła igłę a w pepku został wenflon, przez niego przeciągneła kolczyk zakręciła i po sprawie . Kazała mi troszke jeszcze poleżec (ok 10min) gdy wrociła nasmarowała mi pepek roznymi masciami aby sie lepiej gioł. Cały czas mowiła mi jak pielegnowac co można a co nie można (profesjonalizm!) pożniej kazała mi uśąśc i przez chwilke posiedziec ( powoli stopniowo) wkoncu pomogła mi wstać :-) i z Uśmiechem powiedziała ze byłam dzielna a kolczyk jest śliczny :-) pożniej tylko zapłaciłam a ona wypisała mi na karteczce jakie mascie stosowac. Jestem juz 3 godziny po zabiegu i ani nie mam czerwonego pepka ani nie spuchł. Wiec jestem szczesliwa :-)

To nic strasznego dziewczyny :-)
Jeżeli mialyscie wątppliwosci co do zrobienia kolczyka to mam nadzieje ze je rozwiałam i sobie go zrobicie bo naprawde WARTO! :-)


Ps. Co do rodzicow - Moi nic o tym nie wiedzą :-)


Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
17.10.2006 :: 18:35 :: cat171.neoplus.adsl.tpnet.pl


30.08.2006 :: 17:12 :: talk.pl

serduszko

Kolczyk szybko sie goi. Ludzie pletą bzdury. Nie czytaj opini kolezanek kolezanki ktora przebijala kolezance. :D
28.08.2006 :: 15:38 :: aald92.neoplus.adsl.tpnet.pl

beti_13

o... swietnie... ja chcialam kolczyk w nosie... juz sie nastawialam, nawet mam go kupiony.. ale moj chlopak stwierdzil, ze bede wygladala jak 'krowa' hehe i zrezygnowałam.. pozniej sama doszlam do wniosku ze to nic pieknego.. ale z kolczykiem w pepku to hmm.. ciekawa sprawa.. ale rodzice, rodzice.. :/ ja lubie jezdzic z nimi na basen, nad wode.... to bedzie ciezkie...

pozdrawiam:* http://gra-o-szczescie.blog.onet.pl/
18.08.2006 :: 23:42 :: abjf249.neoplus.adsl.tpnet.pl

NaNa

hej!!!no faktycznie mysle że jestes fajną osóbką;d;d;d a co do kolczyka to ja też o tym, myśle zrobviła sobie nie dawno go moja mama (tak dobrze zrozumiałaś moja mama!!:P)i koleżanka i obie nie żałują ale strasznie cierpiały po w czasie i po zabiegu(jakieś 2 miesiące) strasznie je pępek bolał itp. . .;);)a co do notki niżej to myśle że nie jesteś zakłamana itp. . . to ten chłopak oszukuje ta dziewczyne a nie TY!!no ale skoro go kochasz:). . . ja bym zrobiła to samo co Ty :P hehehe:0 buziaki papapa:* jak masz ochote to wpadnij do mnie www.nataliie-kiss.blog.onet.pl
17.08.2006 :: 00:36 :: byq61.neoplus.adsl.tpnet.pl

biedronka

Mi kolezanka pempek przebila.Niestety igla byla mniejsza niz kolczyk wiec trzeba bylo go przepychac na tzw chama.Tylko 2h bolu.Ale dzieki temu nie straszne juz bylo dla mnie przebicie jezyka i nosa.Nie polecam domowego sposobu przebijania pempuszka bo mozna sie nabawic martwicy,jezyk to wrazliwa czesc ciala i niezwykle potrzebna wiec lepiej pojsc do studia i dac sie kuc profesjonalistom.Za to nosek,warga,czy ucho,mozna samemu smialo przebijac.Pozdrawiam;)
03.08.2006 :: 21:06 :: bue3.internetdsl.tpnet.pl

paulisia15

ja chcemiec kolczyk w wardze

01.08.2006 :: 20:37 :: axo83.internetdsl.tpnet.pl

siasica

a ile masz lat bo nigdzie nie pisze[?]
ja mam kolczyka od ółtora roku i mama posła ze mną zrobić:D
to nic że teraz ci nie spuchł, kolczyk w pepku ma to do siebie że jest najpiekniejszy zaraz po zrobieniu i baardzo dlugo sie goi [calkiem odwrotnie niz jezyk]
wiec musisz teraz o niego bardzo dbac
powodzenia trzymaj sie
papa:*:*
Talk.pl :: Wróć