14.11.2006 :: 17:10
Podobbno każdy ma swoje idee podobno system nas kocha podobno Bog na nas patrzy Gdzie w tym wszystkim miejsce na milosc? Prawdziwą Bezgraniczną Taką ktora nie zazdrości Nie szuka poklasku bezinteresowną Źle mi jakos tak ostatnio.. Zmieniłam sie. chyba Kto mi wytlumaczy czym jest milosc kto mi pokaże na czym ona polega kto mi ją zademonstruje okaże.. tylko slowa slowa slowa Mowią ze slowo rani bardziej niż ostry nóż moją racje? W czym jest prawda? Czy ja kupie ją w sklepie? Mowią o niej w radiu? Rozdają w promocji? A moze mowią w programie telewizyjnym.. Pawda tak jak i Miłość. podobno jej nie widac podobno sie ją czuję A ja? ja zaciskam zęby i ide do przodu mimo wszystko mimo przeciwnosci mimo zakazow. Kiedys chcialam poprostu zyc tak poprostu.. być. Teraz chce wiecej teraz chce zebyscie o mnie pamietali ze kiedy odejde wy macie plakac ma wam byc smutno ma czegos brakowac Tak naprawde wierze w cos czego nie widze czego nie moge doznac. bo ja wierze w miłość wierze w prawde. pozwol by twoim życiem tak jak i moim kkierowala wiara, nadzieja i miłość.