To beda pierwsze swieta bez Michała, pierwszy sylwester.. bez niego.
Dusze wszystko w srodku.. udaje ze juz wszystko w porzadku.. nie chce zeby wszyscy mysleli ze zwariowalam. Udaje ze juz mi lepiej, ze poradziłam sobie z tym.. ale to nie prawda, to caly czas boli tak samo, nic nie idzie mi tak jak powinno, nie potrafie sie skupic, uczyc, rozmawiac z innymi. kiedys marzyłam o nowym motorze..
teraz marze o śmierci.
Moze kiedys to przestanie bolec, moze nie bede w kazdej minucie myslec o nim, moze sie jakos ulozy..
Wątpie w szczescie
nie wierze w miłośc
tęsknie za nim
nie potrafie z nikim o tym rozmawiać
wybucham bezradnym płaczem
dlaczego on?
Oddała bym wszystko aby on dalej żył

Tak bardzo jest mi go brak!

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
04.01.2007 :: 23:16 :: herkules.pcz.pl

olo

Dziewczyno !!!!!!! uwarzaj na marzenia bo one jednak czasami sie spełniaja!!!!!!!!!!!
22.12.2006 :: 17:50 :: mailhost2.northamptonshire.gov.uk

skad ja znam to uczucie.....
17.12.2006 :: 14:46 :: tp178.internetdsl.tpnet.pl

KleofaZia

Przykre, ale prawdziwe.
Kochana, nie myśl o śmierci. Michał by tego nie chciał...
Pomyśl sobie, że już niedlugo... jeszcze parę chwil i będziesz obok niego... znów się spotkacie...
Świat upadnie. Podobno w 2012 roku ma być Armageddon. Udezy komenta... życie zniknie z Ziemi... moze to tylko plotki. Ale widzisz. Świat już jest stary. Koniec lada moment ...
16.12.2006 :: 16:34 :: bfw192.neoplus.adsl.tpnet.pl

Ania

Witaj!Po przeczytaniu Twojego bloga zaczełam ciągle myśleć o tym co się Tobie przydarzyło i o tym jak musisz się teraz czuć:(.Jest mi Ciebie bardzo żal i bardszo Ci współczuję z całego serca:(.Ale nie piszę poto żeby Ci napisać jak Ci współczuję i jak mi Ciebie żal bo tego napewno nie chcesz...
Chciałabym tylko żebyś może mi coś napisała coś może na mojego emaila(anulaok@buziaczek.pl)może poto zeby Ci było lepiej?Właściwie ciągle zastanawiałam się co Ci mam napisać a nie pisząc nic czułabym się chamsko i jakoś jak bym miała kompletną znieczulice na serca.Może napisz mo coś tak naprawde czujesz może poczujesz się lepiej?Ja może postaram się Ci pomóc?Bardzo bym tego chciała:).Ja chcę Ci powiedzieć teraz,że to,że[*]Michał[*]zginoł w tym wypadku to było zapisane i co kolwiek byśmy zrobili to itak by tak się stało.Tak poprostu miało być.Jak zama pisałaś,,Tyle kartek miał jego zeszyt
Talk.pl :: Wróć