Nie Zależy CI?

A na czym ma mi zależec? na kilku wspomnieniach? na chwilach w ktorych zatyka dech w piersiach? Na cieplym spojżeniu? na bliskosci? na delikatnosci Jego ust? Na dotyku jego silnych rąk?
Po co mam sie kryć.. zależy mi! jak cholera..
Facet idealny, kiedy jest przy mnie, nie wiem co mowic, nie wiem jak sie zachowac. Śni mi sie po nocy.









M[*]

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
20.01.2007 :: 02:05 :: desire24.com

lukasz :(

i teraz własie moge juz odesjsc nie che zyc wsztsktoczego sie dotkne musze spieprzyc ja nie chce tak nie chce wiecej tak cierpiec i tak mnie tu nic nie trzyma bo jestem niki w tych czasach swiatem zadzi kasa kto jej nie ma ten zaciska pasa ja juz nie zdarze zacisnac chyba bo komu potrzebny chłopaka bez szkoły nikomu na dodatek paskudny jak noc i znuw mnie nachodz mysli o smierci juz czas namnie . przepraszam wybacz mi za ten błedy ale wiesz pisał je najwiekszy zjebanic genetyczny w polsce pa :(
20.01.2007 :: 01:49 :: desire24.com

lukasz 88

tez mi kiedys zalezało ale na dziewczynie tylko mnie odzyciła potraktowała jak bezduszna istote .odrzucił bo nie potrafiłem sie zmienic uwiezyc w boga przebaczyc ojcu zmienic sie na lepsze pokonac ta niesmiałosc i porozmawiac z nia jak chłopak z dziewczyna i jak tu wiezyc miłosc jak tak dalej nie moge przestac myslec o niej od 3 miesiecy tak bardzo mi jej brakuje chce ja przytuli i powiedziec jak bardzo ja kocham . ala to niemozliwe . ty jeszcze masz dobrze bo wiesz jak cie całuje znasz uczucie jak cieprzytula .chciałbym jeszcze kogos tak bardzo pokochac jak ty czuc ze jestesm komus jeszcze potrzebny ze narazie czuje ze nie . nawet nie wstydze sie tych łez kture mi teraz płyna . powec mu ze chcesz byc z nim ze go kochasz i nie chcesz sie z nim rozstawac zryb to puzniej jakgo stracisz to juz nie odzyskasz .trafiłem na tego bloga przez przypadek i mi sieodzazu spodobał .3maj sie czesc :( a fajna muzyczka ja słucham metalu ale spoko jest uspokaja
03.01.2007 :: 20:14 :: axo83.internetdsl.tpnet.pl

siasica

tez kiedys przy jednym chlopaku nie moglam wykrztusic z siebie ani slowa :))
jeszcze sie rozkreci jak taki fajny to go trzymaj i nie puszczaj zeby nie uciekl:)) pzdr
Talk.pl :: Wróć