Takk..
Jestem.. bo musze.
żyje bo musze.
Mam inne wyjscie?
Sama nie wiem po co jestem i dlaczego.
jaki w tym cel?
jaki cel jest wegetacji bez jakiego kolwiek sensu?



Miłość.
Przychodzi nagle, z początku nie zdajemy sobie nawet z niej sprawy.. dopiero po jakims czasi to przychodzi. Ze zdwojoną siłą.
Przejżałam pamiętnik.
2005 rok wtedy sie zakochałam..
kocham dalej bezpamiętnie.


...

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
05.05.2007 :: 09:00 :: gok2.internetdsl.tpnet.pl

Ania

Samobujstwo to największy grzech ! neirób tego !! ;) w moim mieście powiesiło sie już z 10 a ich rodziny pokorne ciche jednym słowem ZAłAMANE . Chcieliby ich widizeć ale niegoą to takie trudne ! NIERóB TEGO !!
18.03.2007 :: 16:25 :: bnx245.neoplus.adsl.tpnet.pl

głupiaś
02.02.2007 :: 02:13 :: d54C18C87.access.telenet.be

RAFAL

JEDYNYM WYJSCIEM JESY samobojstwo!!!
02.02.2007 :: 02:13 :: d54C18C87.access.telenet.be

HTH

GHFGTHFGTH
11.01.2007 :: 17:29 :: fhd250.internetdsl.tpnet.pl

Sabina

Cześć Twój blog jest śliczny...bo smutny...mam prośbę...czy mogłabyś przesłać mi na mojego bloga trochę utworów lub wykonawców gotyckiej muzyki?? Proszę...Pozdrawiam...Sabina www.najciekawszemysli.blog.onet.pl
11.01.2007 :: 12:51 :: fbs50.internetdsl.tpnet.pl

odyn.blog.pl

Masz rację.... życie bez sensu nie jest nic warte. Lecz przecież po coś żyjemy ! tylko kiedy to odkryjemy....

Miłośc....właśnie czym ona jest ? być może ta miłość to chwilowe zauroczenie ? nikt nie odpowie na to pytanie. Dotkneło mnie to samo.... jak straciłem wszystko to wróciło z siłą niewyobrażalną i do tej pory mnie miażdzy.
Lepiej kochać nieszczęśliwie niż umrzeć nie kochając wcale....
04.01.2007 :: 23:33 :: herkules.pcz.pl

olo

Co znaczy to słowo KOCHAM ? kocham mame? kocham tate? siostre ? ale przeciez to nie ta

miłosc ktora łączy chłopaka i dziewczyne ? ich łączy co innego? chemia? bo przeciez nie

strzała amora? tyle pytan a nie ma zadnej odpowiedzi.
Pożądanie??
Jedyne co nasówa mi sie na myśl, ciekawość innej osoby? jaka ona jest? ciepło jej bliskosci,

nie wiem czy to wszystko. Chyba wież co to pożądanie, pożądasz chłopada i odrazu myślisz ze

to miłość ? chore - moze sie myle ?? .Nie ma ludzi nie omylnych, a moze jednak to ty

dziewczyno sie mylisz w swoim rozumowaniu - zastanów sie !!! POZDRAWIAM

ps:..Nie bój się cieni.One świadczą o tym,że gdzieś znajduje się światło...
Talk.pl :: Wróć