.. and nothing else mattters..

Ciężko! jak zwykle.. cholernie ciężko!
ferie sie zblizają
mielismy z Michałem jechac w góry..
mielismy je spędzic razem

...


kolejny dzien spędzony na cmentarzu.
tak bardzo boli. ;-(



Ps. Łukasz - w pożądku. kim kolwiek jestes.

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
02.02.2007 :: 00:32 :: desire24.com

lukasz ;-(

teraz sam juz nie wiem co mam zrobic poznałem fajana dziewczyna mam sie z nia spotkac ale nie wiem czy to dobry pomylł angarzowac sie kolejny raz i odczuwac puzniej kolejny bol kolejne cierpienie ale ja nie mam serca jej tak zostawic ona nie ma nikogo z kim moze pogadac ale boje sie za jak bardzo sie do niej przyzwyczaje to pozniej znow to samo strace kolejna osoba ale teraz juz na zawsze ona choruje na serce ma 3 stopien choroby z 5 niewiem co robic czy zaprzyjaznic sie z nia czy nie ale jak ona umrze to co ja w tedy zrobie znow cierpienie dlaczego ja trafiam na chochane osoby ale jak nie dlamnie przeznaczone to chore ;-( ;-(ona twierdzi ze mnie kocha ale ja nie chce boje sie ze puzniej zostana tylko wspomnienia co mam zrobic ;-( ?????
31.01.2007 :: 20:20 :: desire24.com

lukasz

własie to zrozumiałem czym sie przejmowac przeciez to bez sensu ale wiesz tesknota głeboko w sercu trkwi i nikogo to nie dziwi . ale niektorym ludziem tylko wspomnienia pozostaja np mi tylko je mam . jakbys mił taki zjebany ryj jak ja to wiedzieł bys co to samotnosc, ok nie bede sie tu uzalał nad soba , ja nie umiem jak inni to co sie zdazyło dobrego od tak zapomniec nie wiem dlaczego moze dlatego ze mało tego jest co dobre w tym jebanym zyciu . ale czas sie podniesc i zemscic sie na coniekturych
31.01.2007 :: 02:07 :: herkules.pcz.pl

olo

No wiem że nie musze tego czytać, no ale nie mogę się oprzeć. To takie wszystko śmieszne i oparte na jakiś często wyimaginowanych wspomnieniach które człowiek dobiera sobie do głowy i z tego wychodzi cholera wie co. Żal mi was. A życie to życie!! Jest zbyt krótkie by wspominać cały, cały, cały, cały czas to co juz było i nie powróci. Trzeba iść do przodu i chwytać to co najleprze pełnymi garściami.
27.01.2007 :: 14:29 :: desire24.com

lukasz

wiem co czujesz w takim momecie bo sam to czuje przez długi czas tylko ja mam z tym lepiej ze ona zyje ale coz z tego ze zyje jak mnie nie kocha chaciaz zeby mnie troche lubiła to juz cos a najgorsze jest to ze juz nie pomieram jej anielskiego głosu . ty chociaz go znałas a ja jej wogule nawet jej przytulic nie moge . trzymaj sie .
27.01.2007 :: 14:22 :: desire24.com

lukasz

olo trzelic to ja cie moge zaraz widze ze nie ma w tobie za grosz uczyc niewiemsz jak to jest jak sie teskni za druga osaba .przeciez wolno jej odtego przecez jej blog zeby wydupic wszystko z siebie swoje zale i mysli, jak ci nie odpowiada to niemusisz czytac tego i odwiedzac tego bloga .
26.01.2007 :: 16:28 :: herkules.pcz.pl

olo

a strzel se w łeba kobito
Talk.pl :: Wróć