Nie wiem czy bede potrafiła opisac to co czuje dzis, dzis kiedy miejsce Michala zajął inny mężczyzna. Moze zajął to za wielkie słowo, bo miejsca Michała nikt nie zajmie.

Zamknełam sie na miłość.. nie dopuszczałam nikogo do mojego świata, a teraz? teraz dziele go z jednym z najcudowniejszych mężczyzn na świecie.

Nie.. chyba nie potrafie o tym pisac. Jeszcze nie teraz.

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
11.04.2007 :: 18:23 :: bnt35.neoplus.adsl.tpnet.pl

Witaj..
Kolega mnie tu przyprowadzil.. wiesz.. wiem,co czujesz.. wiem jak to jest kiedy ktos bliski Twojemu sercu odchodzi.. juz na zawsze.. moi rodzice nie zyja.. moj caly swiat legnal w gruzach..a ja? a ja zostalam sama i musialam sobie radzic.. w tym roku koncze 20 lat.. moze to duzo, moze to dopowiednio na zycie na wlasna reke.. ale to stanowczo za malo,zeby nie czuc milosci ludzi,ktorzy sa jedyni..
mam jedna rade.. wiem,ze boli brak obecnosci Michala.. ale pozwol mu odejsc..nie zatrzymuj go przy sobie, bo Ty sie meczysz, a on cierpi.. zapamietaj go takim jaki byl i wspominaj tylko dobre czasy.. nie zadreczaj sie pytaniem: czemu.. to bez sensu.. uwierz..
moze masz gdzies to co pisze, mozesz pomyslec,ze nic o Tobie nie wiem i nie czuje
Talk.pl :: Wróć