Od kąt odszedł Michał od tamtej pory byłam sama. samiuteńka. potem zjawił sie on, i tyle złego wprowadził w moje życie. Niszczył mnie od podstaw. Deptał ideały, nie pozwalał na bycie szczęśliwą. Zdradzał, oszukiwał, kłamał. 2 lata. tyle przy mnie byl kiedy mnie zdradził. i myslał ze wszystko przede mną ukryje. Żałosny..

I ja mam uwiezyc w zapewnienia ze to była głupota? ze tego żaluje? ja mam w to uwiezyc? a która dziewczyna by w to uwiezyła.. która kobieta? no która powiedzcie mi.

złe wspomnienia chodza za mną jak cień.

Juz dawno Cię tak nie potrzebowałam M[*]



Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
20.06.2009 :: 00:36 :: aczy93.neoplus.adsl.tpnet.pl

tapety

wspomnienia sucks!
25.05.2009 :: 12:24 :: chello089074050239.chello.pl

Odyn.blog.pl

Zdrada, jakaż ona dzisiaj powszechna... Jak miał problem, mógł przyjśc do Ciebie i pogadać, bo od tego się ma usta, by nimi mówić a nie do zdrady.

Przynajmniej miał jakąkolwiek odwagę stanąć z Tobą twarzą w twarz po tym i pogadać. U mnie nawet tego nie było. Ciągłe kłamstwa...Zdrady nie można wybaczać.

Głupota ? niech się nią udławi ! Za czyny trzeba brać odpowiedzialność. Nie wierz mu. Wybierz inną drogę, bez niego, bo na pewno ten, który Cię pokocha naprawdę, nigdy nie zdradzi. Sam też w to naiwnie wierzę...
25.05.2009 :: 12:23 :: chello089074050239.chello.pl

Zdrada, jakaż ona dzisiaj powszechna... Jak miał problem, mógł przyjśc do Ciebie i pogadać, bo od tego się ma usta, by nimi mówić a nie do zdrady.

Przynajmniej miał jakąkolwiek odwagę stanąć z Tobą twarzą w twarz po tym i pogadać. U mnie nawet tego nie było. Ciągłe kłamstwa...Zdrady nie można wybaczać.

Głupota ? niech się nią udławi ! Za czyny trzeba brać odpowiedzialność. Nie wierz mu. Wybierz inną drogę, bez niego, bo na pewno ten, który Cię pokocha naprawdę, nigdy nie zdradzi. Sam też w to naiwnie wierzę...
Talk.pl :: Wróć