Nie wiem czy tak jak robie jest dobrze. Nie wiem ostatnio dziwnie się czuję. Dalej jestem z nim, kocham go. Ale z drugiej strony wraca chyba dawne uczucie. I wraca dawna sytuacja. On + jego dziewczyna + ja + moj meżczyzna. Tylę ze nie potrafie pochamować tego co było kiedys i teraz to wraca, czuje jego zapach, patrze w oczy i z rozkoszą wpatruję się w mimikę jego ust. Muszę wyglądać wyjątkowo komicznie kiedy tak błądze wzrokiem po jego ciele. Wrócił i znow zawraca mi w głowie, moje sny błądzą wokół jego osoby a poduszki pachną jego perfumami.. Czuje jak robi mi sie gorąco. Ten zapach, przyprawia mnie o dreszcze i zawrót głowy. Czuje ten słodki stan uniesienia. Czuje to czego nie powinnam czuć, a w głowie mam jedynie jego usmiech. Znow powraca to przed czym starałam się uciec. Ale nie uciekne bo przed nami jest ta cholerna chemia, coś co tak zajebiscie przyciąga a ja trace głowe. Chciała bym czuc jego usta na swoim ciele każdej nocy, i by jego dłonie nie przestawały błądzić po moim ciele.
I znow dzieje się to, jak magnes, jak magnes przyciągamy się.

Czy to zemsta?
Czy w ten sposob próbuje sie odegrać za to co robił mi ON? Nie, napewno nie, ja tylko trace głowe. Ja tylko znow zaczynam czuc to co wiele lat temu, ja wiem, ja wiem wszystko wiem, to jest chore, on ma kobiete ja mam mężczyzne, mamy swoje związki swoje światy ale nie potrafie , nie potrafie inaczej, nie potrafie czuć tego co czuje, nie potrafie pochamować żądzy, on mi tak smakuje, on ma TO w sobie, to sie poprostu dzieje, a ja nie będe przerywać.

bo to uwielbiam..

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
20.06.2009 :: 00:34 :: aczy93.neoplus.adsl.tpnet.pl

tapety

jesli to uwielbiasz to nie przejmuj! :)
Talk.pl :: Wróć