Wczoraj byłam aniołem, dziś jestem tym, co z niego pozostało. Mam do siebie wielki żal że pozwalalam traktować się jak szmate, nic nie znaczącą dziwkę. Myślalam że robi to z miłości,myślalam ze do tego jestesmy stworzeni, do tego aby kochać, aby dawac z siebie wszystko co najlepsze. Bo to jest właśnie tak, trwasz w związku, wydaje Ci się że nie mogłaś trafić na nic lepszego, ze masz wszystko, ze masz milosc, idealnego faceta, ktory kocha cie tak mocno ze nigdy w zyciu nie zrobił by Ci zadnej krzywdy, za mocno Cię kocha zeby pomyślec o jakiejs zdradzie.. Ja też tak myślalam.. żyłam sobie taka mała, szczesliwa w swoim osobistym raju, po tylu zawodach, nieszczesciach i tych wszystkich przykrych wydarzeniach, myslalam ze znalazlam swoje miejsce na ziemi. Nic bardziej mylnego. Moj książe z bajki kochał sie ze mną.. wychodził ode mnie i od razu dzwonil do tamtej.. Spotykał się z nią, poznał jej całą rodzinę, ona poznała jego rodzine.. KIM ja wtedy byłam? kim jestem...

Kiedy się o tym wszystkim dowiedziałam, przeżyłam załamanie, wpadłam w depresje, nie chciałam, nie mogłam dłużej żyć, nie tak upokorzona. Nie tak wykorzystana..
z Anioła jakim mnie nazywał, stałam się czymś, czymś czego sie bałam, czymś czym nigdy nie chciałam byc..
Moje życie stało się koszmarem przez inną kobiete.
JA stałam się KOSZMAREM dla innych kobiet.

Nazywam się Irmina, mam 23 lata z wykształcenia jestem ratownikiem medycznym nie pracującym w zawodzie.W wieku 16 lat zrobiłam sobie pierwszy tatuaż poł roku pożniej byłam na pierwszym zjeździe motocyklowym. Kiedy miałam 18 lat zginął w wypadku moj najlepszy przyjaciel. Przez rok leczyłam się po jego stracie. Moje marne życie opierało się na chęci bycia mimo wszystko, chciałam ratować ludzi takich jak Michał[*] ludzi którzy ginęli w wypadkach..

Jestem kobietą która mści się na innych kobietach za swoje nieszczęścia.
Jestem kobietą która niszczy małżeństwa.
Jestem kobietą której nie chcesz znać.
Jestem kobietą której zazdrościsz klasy i wyrafinowania.
Jestem CZYMŚ czego nie można nazwac kobietą a mimo wszystko ..

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
29.10.2009 :: 15:37 :: afia109.neoplus.adsl.tpnet.pl

ja

fajny blogzyczenia urodzionwe
Talk.pl :: Wróć