Moje Zycie nie ma sensu... czas wcale nie leczy ran... miłość wcale nie jest piękna!! za kazdym razem rani mnie... moze on wcale mnie nie kocha ? moze to tylko jakies bajki ? uwielbia mnie ranic... zostawic i wracac.. ja jestem głupia.. ja chce dobrze a zawsze jest źle... zawsze jest jakies ale... dlaczego ja zawsze kocham ? a nigdy nie jestem kochana ? nierozumiem

Ile warte są jego słowa? jednego dnia mowi kocham drugiego rani...
szkoda gadać... mysle ze jego postawa jest zła i niestety moje mysli są jak najbardziej czarne... nie wiem jest mi źle!! bo ja go kocham i nie chce konczyc tego co było piękne ale jego zachowanie.. nie wiem czym sobie na to zasłuzyłam...

Miłośćjest piękna ale chyba nie dla mnie nigdy mi sie nie udaje kochać jest źle... ale być kochaną to cos pięknego...
A mnie nikt nie kocha tylką kłamią! faceci są podli...!!

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
28.01.2005 :: 18:28 :: cqr137.neoplus.adsl.tpnet.pl

kwiatek13

Nie załamuj się. Chociaż nie wiem o co chodzi to pamiętaj, że życie nie jest takie złe jak się zdaje...
Kwiatek
Ps. Może zajrzysz na mojego bloga????
www.kwiatek13.talk.pl
28.01.2005 :: 15:06 :: awv249.neoplus.adsl.tpnet.pl

tygrysek

a nie kwilam. co sie stalo?? kacik ciagle dziala... chyba... ale nie piszesz szczegolowo co sie stalo. skad mam wiedziec jak ci pomoc jak nawet nie wim jaki jest powod... ale pisalam ci kiedys ze ten radek, czy jak on tam ma nie jest dla ciebie. a co on zrobil?? napisz mi na komentach... poappapa
27.01.2005 :: 20:53 :: bol73.neoplus.adsl.tpnet.pl

bellaabla

Jak to życie jest bez sensu - ?? Jak możesz dla jednego kolesia tracić czas itp
opamiętaj sie
27.01.2005 :: 20:21 :: akj66.neoplus.adsl.tpnet.pl

wampirek

jejka. kotek, skąd ja to znam... nie łam się. i na ciebie przyjdzie pora. może to nie jest akurat ten facet? gdzieś tam czeka chłopak, który da ci tyle miłości na ile zasługujesz.
głowa do góry. pozdrawiam.
Talk.pl :: Wróć