jak bym wiedziela ze dzisiejszy dzien tak sie zakonczy to wogole bym do szkoly nie poszla ;/ no to ja moze opowiem co sie stalo... przed tygodniem zappisalam sie to tshirliderek (czirliderek) i tanczymy na meczach koszykowki noi tak bylo dzis kibicowalysmy naszej szkole (raczej chlopakom z naszej szkoly) Rzecz jasna wygrali gdy karzdy radowal sie z wygranej podbiegl do mnie Jurek jak to w kolezenstwie bywa objelismy sie (tzn przytulil mnie mocno wzial na rece i pokrecil ze 3 razy) rzecz jasna ja tez sie cieszylam wygrana wkoncu traktuje Jurasska jak przyjaciela... po czym zdarzyla sie rzecz nadzwyczajna (!!!!!) Jurek mnie pocalowal przy wszystkich (!!!) prosto w usta(!!!) a co do tego patrzyla na to Jurka dziewczyna zrobilo mi sie strasznie glupio a Pati nazwala mnie dziwka (oczywiscie polecialo innych obelg typu suka, zdzira itp) i jak idiotce wytlumaczyc ze ja do Jurka nic nie czuje?? bo ja mam chlopaka!!! Calus byl krotki nie wiem o co to cale zamieszanie... ja go nie chcialam calowac przeciez ale on to zrobil tak niespodziewanie ze nawed nie mialam kiedy uciec A wiec do wszystkich: WCALE NIE JESTEM DZIWKA!!!!

BLAGAM PROSZE O POPARCIE

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
05.02.2005 :: 13:27 :: amo36.neoplus.adsl.tpnet.pl

hej. nie masz się co przejmować tą dziewuchą. ty nie jestes niczemu winna. ja zawsze powtarzam, ze nie wazne co mysla i mowia ini. trzeba byc w porzadku wobec samej siebie. olej to.
pozdrowionka
04.02.2005 :: 18:36 :: cpn146.neoplus.adsl.tpnet.pl

kwiatek13

Popieram w całej rozciągłości (). Jurek nie zachował się w porządku, ale myślę, że to tylko tak z emocji, które jeszcze nie opadły po wygranym meczu. Poza tym to było spontaniczne - za kilka dni wszyscy o tym zapomną, ale to nie oznacza, że nie powinnaś kazać pogadać Jurkowi z tą jego laską. W końcu on ma się z czego tłumaczyć, a nie ty, racja???
Kwiatek
Ps. I wpadnij do mnie www.kwiatek13.talk.pl - zapraszam!!!
04.02.2005 :: 14:47 :: sq174.internetdsl.tpnet.pl

NO Hej Roxi, superowy blogasek! Nie przejmuj się tą laską bo to nie twoja wina, że on cię pocałował :/ Ale on nie postapił dobrze, bo przeciez ma dziewczyne! Nie martw się! Napewno wszystko będzie dobrze ;) Śle buziaczki i pozdrawiam :*
Talk.pl :: Wróć