powiedziałam jurkowi o mnie i mateuszu.... nie był zdziwiony... zauważył ze łączy mnie cos z nim...
łączy to za dużo powiedziane....
kurde... nie moge... nie wyrabiam...
Jurek mnie kocha i Mateusz też...
z Mateuszem sypiam spotykam sie nie wiem czy to mozna nazwac byciem razem...bo ja go raczej nie kocham...co prawda nie robi sie tego bez miłosci ale wedłóg mnie to nic złego ze śpimy razem... jest nam dobrze nawed bardzo... z jego strony to naprawde przyjemne on mnie kocha i jest wtedy taki ciepły... taki delikatny...suptelny... uwielbiam to...tylko boje sie ze go zranie ze sobie narobi nadzieji ze... będzie mu przykro... ja sama juz nie wiem co do niego czuje... byłam pewna ze nic...

A Jurek nie jest zły ze Mateusz i ja... no wjecie... ale widze ze jemu to przeszkadza.. cieszy sie z naszych pocałunków jest szczęśliwy gdy go przytulam.... i nie chce sie mną dzielić... ALE PRZECIEZ NIE JESTEM Z NIM I ON WIE ZE JA Z MATEUSZEM JESTEM... KURDE JUZ SAMA NIE WIEM CO MYSLE... CO CZUJE... CO CHCE... A NIE CHCE CHŁOPAKA NIE CHCE ZOBOWIĄZAŃ...NIE CHCE MOWIC ZE KOCHAM... JUZ NIE!!! ZA DUZO WYCIERPIAŁAM PRZEZ TĄ MIŁOŚĆ... ZA DUZO... NIE CHCE ZNOWU PRZEZ TO PRZECHODZIĆ... NIE CHCE!!!!!!!!!!!

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
13.02.2005 :: 10:56 :: cqb62.neoplus.adsl.tpnet.pl

kwiatek13

Te dwie poprzednie notki to oczywiście jedna...
13.02.2005 :: 10:55 :: cqb62.neoplus.adsl.tpnet.pl

kwiatek13

jesteś na raz z dwoma facetami???
Nic już z tego nie rozumiem, ale prędzej czy później będziesz musiała wybierać!!!!

13.02.2005 :: 10:54 :: cqb62.neoplus.adsl.tpnet.pl

kwiatek13

Wiesz co ci powinnam napisać, serduszko??? Z resztą nieważne... Moja rada brzmi: przeanalizuj sytuacje i przemyśl wszystko raz jeszcze... Skoro nie chcesz zoobowiązań to dlaczego
12.02.2005 :: 21:33 :: bqa90.neoplus.adsl.tpnet.pl

anonim

i ty mówis, że sie tym nie przejmujesz ?! no nie wazne w każdym razie życzem powodzenia w rozwiazaniu problemu... dzieki za koment :) pozdro :*
Talk.pl :: Wróć