następna chwila zapomnienia z Mateuszem... ciągnie mnie do niego... pragne jego ust... chce miec go tylko dla siebie...

jestem z mateuszem... dzisiejszej nocy znow bylismy razem... pragnełam tego...

ja nie wiem czy ja go kocham... nie wiem... bo skąd mam wiedzieć...?

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
14.02.2005 :: 07:25 :: amw7.neoplus.adsl.tpnet.pl

wampirek

prawde mówiąc to cie podziwiam i troche zazdroszcze, bo ja bym tak nie potrafila być z dwoma facetami. w sumie slowo byc jak sama twierdzisz to za duzo, ale jednak. zastanawiam sie nad tym i chyba jeszcze musze o tym pomyslec, zeby moc cokolwiek powiedziec. jestes spoko laska. i powiem cos banalnego ale rob to co ci dyktuje serce. pozdrówka. trzymaj sie .
13.02.2005 :: 22:07 :: cpd240.neoplus.adsl.tpnet.pl

kwiatek13

A co czujesz???
13.02.2005 :: 18:45 :: ajq99.neoplus.adsl.tpnet.pl

milka

No więc byłaś u mnie i skomentowałaś (teraz ja jestem i komentuję) i napisałaś żebym zagłosowała w sondzie, ale jej nie widzę... Byłam też wcześniej i nic nie zauważyłam... Ale jak tak czytam te notki, to widzę że masz ciekawe życie osobiste... i chyba aż za bardzo, co? bo podobno masz jakiś problem... ale ja i tak nie mogę ci doradzić...
13.02.2005 :: 17:58 :: bcb230.neoplus.adsl.tpnet.pl

basia

Wiesz na mojej stronce są różne szabloniki. Jak wejdziesz na www.basia.talk.pl to po prawej stronie jest napis: moje a pod tym: szabloniki. Myślę że jak klikniesz na napis szabloniki to ten drugi pasowałby ci do bloga! To papapapapapapa
13.02.2005 :: 17:56 :: bcb230.neoplus.adsl.tpnet.pl

Basia

Wiesz na mojej stronce są różne szabloniki. Jak wejdziesz na www.basia.talk.pl to po prawej stronie jest
13.02.2005 :: 17:55 :: bcb230.neoplus.adsl.tpnet.pl

basia

Wiesz na mojej stronce są różne szabloniki. Jak wejdziesz na www.basia.talk.pl to po prawej stronie jest moje a pod tym szabloniki. Myślę że jka tam wejdziesz to ten drugi pasowałby ci do bloga! To papapapapapapa
13.02.2005 :: 16:17 :: agw92.internetdsl.tpnet.pl

huculka

ja nie mogę Ci nic doradzić, bo jeszcze nie przeżyłam miłości (jestem jeszcze chyba za młoda)
13.02.2005 :: 14:20 :: chq126.neoplus.adsl.tpnet.pl

Ola

czasem jest naprawde trudno powieDzieć czy się kogoś kocha czy nie... dzięki za komenTa ola.talk.pl 3maj SIę
13.02.2005 :: 13:40 :: 195.136.186.3

misiek

Dzięki za komnta jak byś dała rady to skomentuj mi wcześnniejszom notke prosze misiek.talk.pl z góry dziękuje i podaj swój numer gg !!!!!
Talk.pl :: Wróć