KOLEŻANKA LESBIJKA...

mam kolezanke lesbijke , wiele razy powtarzała ze jej sie podobam... wczoraj zaprosiła mnie na dyske powiedziała "chodz ty wyrwiesz sobie faceta a ja poszukam przyjaciółki.." no wiec wyprostowałam moje włosy ubrałam obcisłął bluzeczke i krótką mini wkoncu jak podrw to podryw Poznałam jakiegos chlopaka naprawde fajny gosc, znając mnie wytanczyłam sie i oczywiscie troche popiłam wiec nie wieddziałam do robie Klara (moja kolezanka) tez sobie popiła, zaczeła sie do mnie przystawiac!! sama tez nie byłam trzezwa i nie wiedziałam co robie dzis dostałam na komorke zdjecie moje i Klary jak sie całujemy!! ten chlopak ktorego poznałam wysłał mi to i dodał jeszcze do tego "dlaczego nie powiedziałaś ze masz dziewczyne ?" jakos sie tak dziwnie teraz czuje... daje wam jeszcze fotke ktora dostałam, mozecie skomentowac.. na tej foci jestem ja i Klara...


Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
14.03.2005 :: 17:36 :: 213-238-82-109.adsl.inetia.pl

asiunia92

Elo ujdzie w tlumie twoj pamietnik ale bardzo prosze wpadni do mnie http://aiunia92.talk.pl/
14.03.2005 :: 17:20 :: bpz27.neoplus.adsl.tpnet.pl

ofca

eh no coz, z jednej strony czlowiek pijany robi rozne rzeczy, z drugiej, ten koles to jakis idiota albo malolat ( a tak wogole ile masz lat??) z trzeciej strony, mysle, ze powinnyscie to sobie wytlumaczyc, bo jesli ty nie jestes les a ona tak to moze byc problem...szkoda kolezanki a po czwarte to nie jest az takie nienormalne
Talk.pl :: Wróć