A wiec zacznijmy od początku...
ja i moja kolezanka jako 2 najlepsze ze szkoły dostałysmy stypendium naukowe tzn wyjazd na rok do Londynu (teraz tu mieszkam).
mieszkam w Lądynie i zostane tu juz na stałe... bo stało sie cos nie wybaczalnego , rodzice by mi tego nie wybaczyli...
Przyjechałam tu 4 miesiące temu... zapowiadało sie naprawde ciekawie, nowi znajomi, przyjaciele ,modne ciuchy, przystojni faceci, imprezki do rana ja na samym początku zawaliłam cała sprawe..
na jednej z takich imprez poznałam Majka chłopaka 6 lat starszego ode mnie... świadomie (bo pjana nie byłam) poszłam z nim do łóżka...
nie jedna dziewczyna mi do tej pory zazdrosci, usiedliłam go jestem w 4 miesiacu ciązy... a zaczeło sie zwykłymi mdłościami, zawrotami głowy poszłam do lekarza Dr Luizy Mondgomery a ta obejzała mnie zbadała i zrobiła USG po czym oznajmiła - De Fueo esperanto de mucheras muciacias in de lutersand et mama--jest pani w ciązy gratulacje w październiku zostanie pani matką!-dla mnie zabrzmiało to jak wyrok...
musiałam przeciez powiedzieć Majkowi ze bedzie ojcem... wiec powiedziałam... -jak mogło sie to stać?- usłyszałam (przetłumaczyłam szkoda pisac nie przetłumaczone)

ale wszystko przebiega pomyślnie, chodze do doktora a brzuszek mi nieźle urusł... Majk pracuje w firmie swojego ojca a ja całymi dniami leze lub czytam książkiw naszym nowym wspólnym mieszkanku...

ale dalej nie moge uwierzyc jak mogłam tak wpaść!!

JAK POWIEDZIEC RODZICOM ? PRZECIEZ JESTEM NIEPEŁNOLETNIA...

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
08.05.2005 :: 17:54 :: dcv168.neoplus.adsl.tpnet.pl

agusia12

???? coś się tak zmienił ten blog!!! co się z nim stało??? to jest zmyślona historia czy jak?? o co chodzi?!?!?!?
06.05.2005 :: 22:27 :: byi225.neoplus.adsl.tpnet.pl

aritape

... tanar@wp.pl ...

...............

.........

.....

.
06.05.2005 :: 22:14 :: 80.51.255.74

bluzgator

Postanowiłem się odchamić i z tego powodu nie będę cię bluzgał. Powiem ci tylko że bardzo mi ciebie żal. Na prawdę ! Ale jeszcze bardziej żal mi tego Majka że się z tobą związał (o ile wogóle istnieje, w co poważnie wątpię )
Talk.pl :: Wróć