Przepraszam... ze nie pisałam przez ostatnie dni, było to spowodowane moim pobytem w szpitalu...dopiero dzis wyszłam i odrazu zasiadłam do komputera teraz tylko tyle mi pozostaje robic lezec albo siedziec przed komputerem poniewaz byłam sama w domu i poszłam na zakupy chciałam podniesc dziecko kolezanki i zaczełam krwawic odkleiło mi sie troche łozysko i musze teraz leżeć i oszczedzac sie przez całą ciąże...

Przez ten czas duzo myslałam i doszłam do wniosku ze całe zycie mi sie zawaliło... straciłam przyjaciół bo przyjechcałam tu.. chłopaka ktorego kochałam przez cały czas straciłam, nawet nie moge napisac czy straciłam bo nawet z nim nie byłam ale cały czas sie w nim kochałam myslałam ze nie mam szans on jest 7 lat starszy a teraz co ? zwiazałam sie z 6 lat starszym.. mogłam sprobowac chociaz za nim troche pobiegac...

Myslałam tez nad imieniem dla dziecka... wymysliłam ze jak bedzie chłopczyk to bedzie Trystian a jak dziewczynka to Olimpia albo Tatiana ewentualnie Anastazja teraz tu są modne imiona Ingrid czy Elizabeth...

Kończę moze potem cos jeszcze napisze...


Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
17.01.2007 :: 16:30 :: belf-cache-3.server.ntli.net

kania

a ja tam wierze w te historie...ja tez jestem w obcym krajua tatus mojego dziecka troche sie wypial ale za to w brzuszku mam centymetrowgo dzidziusia i choc zycie troche pokrecilo mi plany to i tak siedze jak glupia i ciesze sie do mojego malenstwa. trzymam kciuki:)
13.05.2005 :: 00:24 :: 80.51.255.74

chlopczysko

Nazwij je =Głupota= pasuje i do dziewczynki i do chlopca
11.05.2005 :: 22:35 :: ciz138.neoplus.adsl.tpnet.pl

kwiatek13

wybacz, że poddam pod wątpliwość tą historię... Ogólnie oprawa bloga mi się podoba, ale wpisy...no cóż ja nie bardzo w to wierzę. W każdym razie pozdrawiam i mam nadzieje, że zajrzysz na www.kwiatek13.talk.pl
Kwiatek
11.05.2005 :: 20:53 :: gryfitki.wmc.net.pl

brzoskfi

jesteś w ciąży? to cudownie! jeżeli mogę doradzić,to jeśli to będzie dziewczynka to nazwij ją Anastazja...miałam koleżanke o tym imieniu,która umarła 3 miesiące temu... poprosze ją aby czuwała nad Twoją ślicznotką

pozdrawiam :*
Talk.pl :: Wróć