A dzis?
dziś odudziłam sie czując jego ręke na moim wielkim brzuszku...leżał koło mnie tak jak zawsze , ale jakoś inaczej sie czułam...Zrobiło mi sie cholernie przykro, zrozumiałam ze on mnie kocha a ja jestem z nim tylko dlatego ze jest ojcem mojego dziecka...

nigdy nie daje mu poznac ze ten czas ktory jestem z nim jest dla mnie jakis taki trudny bo spanie z kims bez miłosci jest strasznie takie dziwne...

-Odwróciłam sie, nie spał patrzył na mnie tymi brązowymi oczami...zawierającymi taki czar...spojzałam w nie głęboko i jak by do mnie mowił "nie odtrącaj mnie" w tej rannej ciszy gdy tak patrzyłam na niego zrozumiałam jak wielką jestem szczęściarą... nie wiem jak to sie stało pierwszy raz od tamtej nocy gdy zaszłam w ciąze pierwsza go pocałowałam bez przymusu... poprostu poczułam taką potrzebę...-
poczułam tą bliskość jaka nas łączy gdy wstawał z łóżka pocałował mnie w brzuszek i powiedział że kocha mnie i tego dzidziusia...

****************************************************************

właśnie wrócił z pracy i jak zawsze pocałował mnie... dzis nie jest juz tak strasznie nie wiem czuje jakies takie dziwne impulsy od niego...

moze w końcu miłość zapuka i do mojego serduszka...?

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
15.05.2005 :: 23:17 :: 80.51.191.2

pysia

siemanko =* nie fiem co o tym myślec... bo czytam te daremne komentarze ... które cie obrażają... ale czytam twoje notki również... nie znam cie i zrozum ze nie wiem czy piszesz prawde czy nie,... ale dlaczego nie mialabyś jej pisać?? hmmm... nio nie fiem =* bede wpadała na twojego blogaska cześciej mam nadzieje ze ty do mnie również... www.pysia.talk.pl pozdrwiam trzymaj sie mocno =* Czasami trzeba dac szanse tej osobie moshe go pokochasz i wszystko bedzie dobrze... a jezeli moge spytać ile masz lat ??
15.05.2005 :: 13:58 :: 80.51.255.74

Chlopczysko

A tak nawiasem wasze komentarze sa nie na miejscu... zastanówcie sie co piszecie bo dajecie nimi świadectwo swojej niedojzałości i bezczelności....

A ty jesteś dojzała? Z tresci bloga wynika ze nie masz pojecia co to slowo znaczy.
Talk.pl :: Wróć