noi po wszystkim.... z samego rana byłam w klinice... było koszmarnie... czuje sie podle...miałam mieć córke...

jestem beznadziejna... nawet nie moge o tym mowić....

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
24.02.2006 :: 23:57 :: host-81-190-247-210.grudziadz.mm.pl

Dominiczka

Bez względu skad wzięło sie to dziecko w twoim łonie i czy z miłości wiecznej niepowinnas robic i wymazywac tego błedu w taki sposob mogłas urodzic te dziecko albo chociaz jak usunac to wczesniej przeciez zabilas male stworzenie dlamnie to jest podłe. Ale z drugiej strony skoro jego niekochałaś sama juz niewiem......niektorzy niemoga miec dzieci a jakby przytrawilo im sie takie cos byliby naapewno z tego daru zadowoleni a ludzie zdrowi nieumieja cieszyc i dziekowac za top co maja
30.05.2005 :: 17:02 :: axw160.neoplus.adsl.tpnet.pl

www.mylosik.blo

Zabilas male,bezbronne cudenko.Tez o tym myslalam, ale jest jak jest i ciesze sie ze nie usunelam!A to byl twoj wybor...moze malenstwo tam u gory bedzie maialo znacznie lepiej niz na tym podlym swiecie...Nie martw sie co sie stalo to sie nie odstanie
29.05.2005 :: 22:32 :: ata134.internetdsl.tpnet.pl

qamcia

chciałabym, żeby to nie była prawda. nie mogłaś tego zrobic!!! odebrac życie takiej słodkiej istotce!!! wątpie w macierzyństwo. moje. przyszłe
29.05.2005 :: 21:31 :: dod236.neoplus.adsl.tpnet.pl

ktosiulka

dopiero teraz zmarnowala sobie zycie...kobieta tak latwo nie zapomina...Ty tez... moze powinnam teraz napisac cos innego, ale nie potrafie... nie rozgrzeszam Ciebie i nie potepiam....
29.05.2005 :: 19:02 :: bmi62.neoplus.adsl.tpnet.pl

olga.talk.pl

dopiero teraz przeczytałam... Ty usunęłaś ciąże, NAPRAWDĘ?

Nie martw się, przynajmniej nie bedziesz mieć zawalonego życia...
29.05.2005 :: 18:59 :: bmi62.neoplus.adsl.tpnet.pl

olga.talk.pl

SiemaSz!
FaJnEgO BlooogAsa maSz ;]]]
ZaPrAsZaM Do SiebIe:
http://olga.talk.pl
Za KażDeGo KomKa Się OdwdZięcZam poDwójNiE
PozdRo!!
P.S. HaSłO: forever
29.05.2005 :: 13:57 :: pa198.radomysl-nad-sanem.sdi.tpnet.pl

migotka

_____________________#__________________________ ____________________###_________________________ __#_________________###________________#________ ___##______________#####_____________##_________ ____###____________#####___________###__________ _____#####_________#####________#####___________ ______#######______#####_____#######____________ ________#######____#####___#######______________ ___________#####____###___#####_________________ __#######______###__###__###______#######_______ ______########____##_#_##____########___________ __________#########_###_#########_______________ _________________###_#_###______________________ _____________#####___#___#####__________________ _____________________#__________________________ ________________________________________________ _____Z___O___S___T___A___W___I___A___M__________ ________________________________________________ ______T___U______Ś___L___A___D______P___O_______ ________________________________________________ _________________S__O__B__I__E__________________ ________________________________________________ _________I__Z__A__P__R__A__S__Z__A__M___________ ________________________________________________ _____________D__O____M__N__I__E_________________ ________________________________________________ ___P___O___Z___D___R___W___I___O___N___K___A____ ________________________________________________ ________!_________!________!________!___________
Talk.pl :: Wróć