chyba wroce do polski...tam gdzie mieszka moja miłość....

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
21.01.2007 :: 15:21 :: bns219.neoplus.adsl.tpnet.pl

Monickaaa

Mam 16 lat i jestem juz z chlopakiem od 5 miesiecy,ostnio przy stosunku w jakis sposob zaszlam w ciaze..wiem ze powinnam sie cieszyc ale tak nie jest ze wzgledu na rodzicow ktorzy nie toleroja tego iz ja moglabym miec chlopaka(nawet o tym nie wiedza)nie wiem co mam zrobic!wiem jedno ze urodze ale zastanawiam sie nad oddaniem go do lepszej rodziny ktora zapewni mu byt ktorego ja bym nie mogla zapewnic;(;(oczywiscie rodzica o ciazy nie powiem bo to moglobyc fatalne w skutku!
21.01.2007 :: 15:15 :: bns219.neoplus.adsl.tpnet.pl


30.05.2005 :: 20:36 :: pa93.sroda-stara.sdi.tpnet.pl

.......

Wybacz ale ty moim zdaniem jestes zwyrodniala:((((Mam tez 17 lat i uwazam ze zachowalas soe hqanmsko dla tej malej istotki.....Moja mama bedzie rodzic za miesiac wiec o jedna rzecz o ktore moge cie prosic bys nigdy wiecej nir popelnila takich bledow......Bardzo mi przykro:(((
30.05.2005 :: 16:57 :: nrth-cache-3.server.ntli.net

hmm

zastanawiasz sie, lub nie co zrobilam? nic nie zrobilam...poronilam...mialabym teraz 5 letna corke...rozeszlismy sie z tym facetem...jakos tak wyszlo...pamietam do dzis ten bol, wiem jak to jest poronic-stracic dziecko w jakikolwiek sposob, ale nie zrobilabym tego swiadomie...za nic w swiecie!
30.05.2005 :: 16:55 :: nrth-cache-3.server.ntli.net

hmm

tez kiedys bylam w ciazy, dawno dawno temu. mialam wtedy 15 lat i wlasnie szlam do liceum, kochalam tego kolesia (tak mi sie wydawalo)proste, ze nie bylam szczesliwa, ale nawet przez chwile nie pomyslalam, ze moglabym ta ciaze usunac!
30.05.2005 :: 16:54 :: nrth-cache-3.server.ntli.net

hmm

wiesz...po pierwsze nie chce mi sie w to wszystko wierzyc co tu piszesz, albo jestes okropnie samotna (i dlatego to opisujesz na blogu) albo masz bujna wyobraznie....
Talk.pl :: Wróć