od dawna sie tak nie uśmiałam zobaczcie tego komenta "wybacz, że to powiem, ale to co piszesz wydaje mi się jakąs totalna bzdurą. może i rzeczywiście takie jest twoje zycie, ale wygląda jak tani serial z gatunku telenowel. przepraszam. Było mi ciebie żal , ale teraz uważam, że jestes głupiutka smarkulą, która nie ma pojęcia o prawdziwym życiu i bawi się w wymyślanie lub raczej przypisywanie sobie losów esmerald czy innych lasek z tasiemcowych seriali. wiem, że takie historyjki przykowaja uwage, ale to mieszne.
zycze ci udanego życia i tego abyś wydoroślała, bo jesli rzeczywiście twój życiorys tak wygląda to najwyższa pora dorosnąc.
p.s. najlepszego z okazji dnia dziecka. pa." osobnik nie miał nawet odwagi sie podbisać... wiec bezimienna istoto: mozesz wierzyc albo nie mi to naprawde wisi... to co tu pisze jest dla mnie i naprawde nie interesują mnie zdania tak zwanych niedowiarków jeżeli tak łatwo ci bluzgać na kogoś spójż na siebie ciekawe czy ty nie popełniasz w zyciu błędów??
zastanów sie przed napisaniem kolejnego komentarza... albo wogóle nie wchodz na mojego bloga...

ps. dziekuje za maile i słowa otuchy... naprawde to pomaga...

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
02.06.2005 :: 17:25 :: ddi235.neoplus.adsl.tpnet.pl

greta

Hejka masz jakiś problem. Nie wiesz kogo sie poradzić, a boisz się porozmawaić z rodzicami. Wpadnij na mojego bloga z poradami i opisz go w komentarzu http://porady-grety.blog.onet.pl
02.06.2005 :: 16:29 :: 195.136.67.222

...........

Może i popełnia... ale napewno nie takie jak ty!!! Sorki.. nie chce Cie w tym momencie oskarzac, ale wydaje mi sie, ze to co ty zrobilas, jest totalna g;lupota... Nie kumam, jak mozna tak postapic... Pozdrawiam... pa :*
Talk.pl :: Wróć