02.06.2005 :: 15:54
od dawna sie tak nie uśmiałam zobaczcie tego komenta "wybacz, że to powiem, ale to co piszesz wydaje mi się jakąs totalna bzdurą. może i rzeczywiście takie jest twoje zycie, ale wygląda jak tani serial z gatunku telenowel. przepraszam. Było mi ciebie żal , ale teraz uważam, że jestes głupiutka smarkulą, która nie ma pojęcia o prawdziwym życiu i bawi się w wymyślanie lub raczej przypisywanie sobie losów esmerald czy innych lasek z tasiemcowych seriali. wiem, że takie historyjki przykowaja uwage, ale to mieszne. zycze ci udanego życia i tego abyś wydoroślała, bo jesli rzeczywiście twój życiorys tak wygląda to najwyższa pora dorosnąc. p.s. najlepszego z okazji dnia dziecka. pa." osobnik nie miał nawet odwagi sie podbisać... wiec bezimienna istoto: mozesz wierzyc albo nie mi to naprawde wisi... to co tu pisze jest dla mnie i naprawde nie interesują mnie zdania tak zwanych niedowiarków jeżeli tak łatwo ci bluzgać na kogoś spójż na siebie ciekawe czy ty nie popełniasz w zyciu błędów?? zastanów sie przed napisaniem kolejnego komentarza... albo wogóle nie wchodz na mojego bloga... ps. dziekuje za maile i słowa otuchy... naprawde to pomaga...