-+- Hej Monika! Pisze do ciebie poniewaz chce sie dowiedziec czy nadal czujesz cos do Kamila bo po tym dzisiejszym smsie do niego wywnioskowałam ze tak i czy masz do mnie jakies pretensje jesli tak to mi to powiedz Odpisz Olka Pa-+-

Szczyt chamstwa!! nie dosc ze czytała smsa ktorego mu napisałam to jeszcze on dał jej moj nr !! On Chyba nie jest warty zachodu!! Oczywiscie odpisałam

-+- Mam prawo miec pretensje! wkoncu wlazłaś pomiedzy nas jak świnia! a czy czuje to jasne ze tak! i nie zostawie tak tego! -+-

zawsze byłam w jej stosunku bojowo nastawiona! świnia jedna! jasne ze mi odpisała!

-+-Kamil cos do mnie czuje a ja do niego mam nadzieje ze nie bedziesz zła jesli nam sie uda pomimo roznicy wzrostu nie chce sie z wami kłucic czyli z toba i izka papatki-+-

No to juz był szczyt i istny kabaret. Różni ich jakies 30cm bo ona to wielka dziewucha w porównaniu do mnie! A ja nie wiem co juz mam myslec o tym całym Kamilu tu ona mi cos takiego pisze a on wieczorem z takim tekstem:

-+- Daj mi troche czasu kocham cie i napewno bedzie wszystko dobrze-+-


istna parodia jedna wypisuje to drugi to i komu tu wierzyc??? zobaczymy co bedzie dzis, i czy znowu sie pośmieje z jakis smsow! bo to naprawde wszystko jest zajebiscie chore!Acha i musze dodac to ze Kamil cały czas na meczu z nia siedział :/ a to mi dało wiele złosći!!

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
17.10.2005 :: 16:52 :: clz52.neoplus.adsl.tpnet.pl

kwiatek13

Bój na sms-y, heh... Nie przejmuj się, jestem pewna, że na swoim postawisz!!!! W końcu czytając twoje słowa wnioskuje, że jesteś pewna siebie. I tak trzymać Cieszę się, że dostałam od ciebie komenta - jasne, że będę tu wpadać !!!!!! Pozdrowionka i do następnego komentarza!!!! - Kwiat
Talk.pl :: Wróć