sMs --------> słowa mają siłę! CD.

Napisałam bo przeciez wytrzymac nie mogłam.

-+- chodzisz z Kamilem?? Odpisz-+-

No oczywiscie odpisała bo jak by było inaczej..

-+-Tak chodze ale jesli on bedzie chciał do ciebie wrocic i ty do niego to zejde wam z drogi obiecuje powiedz mi bardzo ci na nim zalezy? bo jesli tak to pomoge ci do niego wrocic. odp. pa.-+-

no nie wiem moze nie jest taka świnia za jaka ja miałam?? ojj trzeba sie zastanowic.. nooo.. ja jej odpisałam oczywiscie.

-+-Wiesz olka ja nie chce nic na siłe :-( co prawda zalezy i to bardzo ale on juz wybrał.. i musze sie z tym pogodzic :-( zycze szczescia wiekszego nic ja miałam.-+-

zgrywam ofiare? mozliwe. Prawda ze napisałam to tak dosc hmm.. powaznie i inteligentnie?? haa.. bo ja jestem inteligentna tylko ta inteligencja sie nazywa: chamską inteligencją :]

-+-Słuchaj Monika on bedzie u mnie jutro i ja z nim porozmawiam a powiedz mi jeszcze jedno miedzy nami ok?-+-

hmm.. w sumie to i tak mam zajebiscie duzo wrogów.. takze jak sie z Teśka pogodziłam to i z nia moge :]

-+-Jasne. ja nie chce sie klucic w sumie to nawet nie wiem czemu tak było. A co do kamila to jest z toba i bylo by mi teraz głupio. poczekam. zapomne...:-(-+-


I tak wiem ze z nim pogada :] echh.. chamskie zagranie? mozliwe. Przeciez tylko z takich ja słyne. Powie mu ze mi na nim zalezy a on hmm.. zerwie z nią?? przeciez tak bardzo mnie kochał i niby tak bardzo mu na mnie zalezało? to dziwne ze 3 dni po zerwaniu znalazł sobie inna..

Olka chyba jest taka chetna mi pomagac bo moze i on sie jej podoba tylko drazni ją to ze jest duzo nizszy...echhh...



Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
17.10.2005 :: 21:58 :: ip-213-17-223-234.netia.com.pl

basiaaa

ych... jakaś zdeczka nie teges ta nocia ;p nie ogarniam jej ;p może dlatego że na kacyku jestem ;p;p;p ... w każdym bądź razie dziękuje za odwiedźinki i zapraszam ponownie ;p ... wszystko będzie gites ;* pozderko ;*



moj lovany Eminem ma dzisiaj urodzinki ;D !!!
17.10.2005 :: 21:43 :: atl85.internetdsl.tpnet.pl

andzik...

nie wątp w miłość...
Jednak wiem że czasami tak jakoś w nią wątpimy bo coś się nie udaje...
Jednak ona istnieje...
gorąco pozdrawiam
17.10.2005 :: 17:17 :: clz52.neoplus.adsl.tpnet.pl

kwiatek13

Ach te sms-y... co by bez nich człowiek zrobił...?! Kwiat
17.10.2005 :: 16:59 :: clz52.neoplus.adsl.tpnet.pl

kwiatek13

Bój wygrany??... Oby! Tylko zastanów się dobrze czy ten Kamil jest tego wart! Napisałaś, że w trzy dni po zerwaniu z tobą znalazł sobie inną... Nie ładnie, oj nie ładnie... :/ Dlatego też mam pewne wątpliwości. Oprócz tego mam wrażenie, że ta olka coś kombinuje... Postępuj z nią BARDZO ostrożnie. Pozdrófffffka - Kwiat
Talk.pl :: Wróć