23.10.2005 :: 19:48
Witam, i przepraszam ze taka długa przerwa .. ale byłam na weekendzie u cioci i tam neta nie ma niestety. Pojechałam a puzniej załowałam bo było fajnie doczasu.. nie bede tu tego opisywac bo to juz nie wazne, ale załowałam tez dlatego że nie spotkałam sie w sobote z moim Aniołkiem..:-( i mi strasznie było za nim teskno :-( jedynie tyle co sie dzis widzielismy na meczu a to było tak strasznie krótko jedynie pare minut...bo on grał.. jej..strasnie mi za nim teskno :-( nie wiem jak dotrwam do wtorku a w najgorszej opcji do czwartku...Ciesze sie z tego ze nam sie udaje, i jest dobrze, i kocham. Prosze was o to abyscie zostawiali adresy swoich blogow bo nie wiem gdzie mam komentowac i oczywiscie dziekuje za kazdy jeden koment. jestescie kochani, a jezeli chodzi o wystroj bloga to raczej jest taki jaka byla moja dusza dotychczas, ale wiecie ze jak zakladałam ten blog to nie mialam zbyt dobrego humoku i bylam strasnie przybita takze nie zmienie szablonu bo mi sie podoba...zreszta nie chce miec cukierkowego blogu bo to naprawde nie w moim stylu... ...Ja jestem Bogiem, Swiatło¶cia, Ciemnoscia, Alf± i Omeg±...