Jest raczej dobrze, nic sie nie psuje, jak narazie, i mam nadzieje ze znowu nie bedzie źle. Echh bo mimo pozorow to ja zawsze chce dobrze lecz moze ja inaczej odczytuje to -+-dobro-+- moze dobro w samym znaczeniu tego słowa nie jest dobre? Dobro to uprzejmosc? kultura? charakter? czyny? zachowanie? to ze sie wybacza to jest dobro? nie znam chyba znaczenia tego słowa. Moim zdaniem Dobro to cos co tkwi w nas a osoby nadzwyczaj dobre zawsze cos chcą, dobro jest interesowne, bo dobrzy jestesmy gdy cos chcemy, jestesmy mili bo naprzykład chcemy kase od rodziców.Nie, takie interesowne dobro nie jest wcale dobre, bo dobro to jest to, co siedzi w nas, tam głęboko, rozumiesz co to jest dobro? Dobro tkwi w nas nie okazujmy go, bo po co ? nie chce byc dobra ani słodka, nie chce byc różową laleczką, taką kukiełką co robi wszystko na pokaz i jest cholernym pozerem. Dlaczego właśnie ja jestem wszystkiemu winna? Raz nawet słyszłąm na moj temat ze nie mam wogóle serca, to nie prawda, Mam serce, okazuje milosc czy sympatie tylko tym co naprawde na to zasługują, u mnie nic nie dostaniesz za darmo, nie u mnie.
W kazdym z nas siedzi taki mały zawistny stworek.Nie okłamujmy sie przeciez nikt nie jest idealny...a napewno nie ja..

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
26.10.2005 :: 12:18 :: gim9-sluza-cp.pro.gdansk.sint.pl

...:::ja:::...

masz super bloga,jest zajebisty powiem Ci tylko tyle...pozdro z mojego miasta gdanska
26.10.2005 :: 09:34 :: bjo71.neoplus.adsl.tpnet.pl

nikegirl

Przeczytałam Twój ostatni wpis u Ktosiulki. I tak sobie pomyślałam, że miałyśmy podobną historię. Moja była przyjaciółka według własnego mniemania była ideałem. Nauczyciele ją uwielbiają, chłopaki za nią szaleja, koleżanek ma na pęczki. Czułam się przy niej jak gruby tłuk. O, jaka ty jesteś biedna, nie masz chłopaka itp. Zawsze pod pozorem słodkich słowek potrafiła mnie dobić. A najbardziej bolało, że nie zawsze była taka. Nagle zaczęła się zmieniać i w końcu stwierdziłam, że mam tegoo dość. I ona właśnie jest taką słodką laleczką, którą wszyscy powinnni uważać za dobrą i kochaną. I, że to nieprawda wiedzą tylko te osoby, które przekonały się o tym na własnej skórze. Po prostu chodzacy fałsz.
Talk.pl :: Wróć