Odbiłam sie od dna i to porządnie.. ktos nie proszony otworzył mi oczy.. dziekowac mu za to ? gdyby to miało inne skutki to moze i tak... ale te skutki jakie dzis nastąpią sa zbyt okrutne? ale dla kogo? przeciez ja okrucienstwa nie znam i nie poznam. Kiedys moje Gothyckie Góru powiedziało =jestes okrutna bo musisz, swiat tez jest okrutny, to właśnie od niego sie uczysz...= i nauczyłam sie duzo...
Mam daleko gdzies te fałszywe twarze i ciagle marze ze kiedys znikną a wtedy bedzie dopiero na tym świecie bustwo...

Nie no żeby nie skłamac to nie czuje sie z tym wszystkim źle. to ze sie na nim zawiodłam to jego wina czemu ja mam sie winic? nie bede bo ja jestem czysta!

Może prawdziwe szczęśćie osiągne w samotności ?

Nie jestesmy tym kim myślimy że jesteśmy...
Jesteśmy tym kim obawiamy sie być....

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
05.11.2005 :: 11:41 :: amo174.neoplus.adsl.tpnet.pl

gabrysia

Zgłoś siem do konkursu kazdy blog ma szanse:)gabrysia.talk.pl

04.11.2005 :: 21:11 :: atl85.internetdsl.tpnet.pl

Andzia

Zostawiam ślad...Miłość isnieje...Ja o tym wiem...tylko że nie zawsze jest odwzajemniona i wtedy nam się wydaje że jej wcale nie ma...
pozdrawiam gorąco:*
04.11.2005 :: 19:44 :: chello083144091214.chello.pl

szczesciara

Czytam to i wiem co czujesz... gdybyś poczytała mój blog trochę wstecz tez znalałzabyś tam smutek, zranienie, odrzucenie... MNIE!
Jest róznie w życiu, ale grunt to być siebie pewnym bez względu na to co inni Ci mówią lub jak inni Cię traktują. To trudne, cholernie trudne... ale to jedyne dobre rozwiązanie
Talk.pl :: Wróć