06.11.2005 :: 16:56
_-+ Pamiętaj o Śmierci +-_ Jedynie ona na ciebie czeka, nie łudź sie że czeka na ciebie miłość bo to nie możliwe? wogóle czym jest ta pieprzona miłość? Ja chyba jej nigdy jeszcze nie zaznałam ?!? Co znaczy to słowo KOCHAM ? kocham mame? kocham tate? siostre ? ale przeciez to nie ta miłosc ktora łączy chłopaka i dziewczyne ? ich łączy co innego? chemia? bo przeciez nie strzała amora? tyle pytan a nie ma zadnej odpowiedzi. _-+ Pożądanie +-_ Jedyne co nasówa mi sie na myśl, ciekawość innej osoby? jaka ona jest? ciepło jej bliskosci, nie wiem czy to wszystko. Chyba wiecie co to pożądanie, pożądasz swojego chłopaka czy dziewczyne i odrazu myślisz ze to miłość? chore. Nie zakochasz sie w jeden dzien najpierw jest zauroczenie, potem poznawanie siebie, i dopiero wtedy przychodzi cos głębszego, nie mozesz sie obejsc bez spojzenia na te osobe, cieszy cie kazde otarcie sie o nią, przytulenie to czysta przyjemnosc, nie mowiąc juz o pocałunku, przechodzi cie przyjemny dreszczyk emocji, to jest to... chcesz wiecej i wiecej. Rozumiem. Ale czy to już mozemy nazwać miłośćią? _+_+_+_+_+_+_+_+_+_+_+_+_+_+_+_+_+_+_+_+_+_ Teraz coś bardziej przyziemnego koniec moich przemyślen. Wczoraj miało zajscie cos nie wiem jak to nazwac przyjemnego? nie wiem czy po tym wszystkim z jego strony bedzie co kolwiek dla mnie przyjemnego. chyba ze mu wybacze, ale ja przeciez potrzebuje czasu. A wiec Kacperek stanął na środku drogi (pod barem gdzie było naprawde dużo ludzi moich kumpli i nie tylko) i wykrzyczał -+-To jest moje kochanie, Kocham Ją -+- Myślałam ze zapadne sie pod ziemię. Cieszyć sie? nie wiem...