08.11.2005 :: 15:24
Chciałam dodac pare tekstów ktorę tak mnie rozzbroiły ze tak sie zeczełam śmiac jak to przeczytałam ze trudno mi było sie pozbierac. A teksty te zabrałam z jednego photobloga nie wiem jakas dziewczyna dawała zdjecia swoje i swojego chłopaka i takie komentarze dostała (koń by sie uśmiał): _-+Wiec sluchaj maly jebany splesniały kangorze z 30 kilogramami tapety na przykrej kniapie niczym smok bazyliszek z dupy wyjety do burdelu wynajety masz tak rozjebana dupe jak przelotowka na kielce...a twoj chlotas to zapyzialy spermochlipca bierz do pyska byle z bliska+-_ _-+co to za stary facet, za dojrzały dla tej dziewczyny+-_ _-+Czemu takie fajne dziewczyny najczęściej mają takich beznadziejnych chłopaków...+-_ _-+ty mały pierdolony ścierwojadzie o świnskim ryju kup se kaganiec ty mala obskurwiala betoniaro o kaczej dupie ej! Rodziłaś sie w kojcu porodowym dla świn? bo z taka morda do szpitali nie przyjmuja zajebana w dupe suko o muzdzu rozmiaru chomika!! Jesteś jebliwą, kaŁOWATĄ, pyzatą parówa!! jesteś capiącą dziwką i masz wrzody na mordzie no to na tyle;]+-_ _-+Witam ! Dzieczyno Ty chyba siebie nie widzisz.Spójrz jaką ty masz morde!Przecież żygać się chce!!!!!! Te oczy takie małe nie wyrazne jak siostra fuuu!!! Wogole cała jestes blee!!!!! o jesssu!! odkryłam, że ci wąsy rosną 8| boshe swiety. zgadzam się z faktem, że masz tłustą cerę. zgadzam się z faktem, że pod 80 - około 73 kg. zgadzam się... - za pozno - wyrzygalam sie na monitor.+-_ No przepraszam ze to dodałam to takie nie cenzuralne i wogóle ale powstrzymac sie nie mogłam :-]