09.11.2005 :: 13:52
Napisałam Piosenke i chciałam się nią pochwalić _-+Podarłaś mi w krzakach kalesony+-_ Aj lawiu, Aj krejzi for ju, bambina Pragniesz zjeść pingwina, Czekam aż otworzysz drzwi mego serca Jesteś taka kobieca Opowiedziałem Ci moje fantazje Je-je-je-je! Ref: Podarłaś mi w krzakach kalesony Wiem że jestem szalony Nie powiedzieliśmy o nas nikomu Płakałem długo po powrocie do domu Gdy mnie całujesz tonę w zachwycie Kochasz mię, kocham Cię Szmaragdy Twych oczu oślepiają mnie O nie nie nie Ref: Podarłaś mi w krzakach kalesony Wiem że jestem szalony Kto mi powie jak zachować mam swe sny? Krab będzie smaczny, Twoje oczy są jak gwiazdy na niebie Mój Ty skarbie Mówiłaś że zawsze będziemy razem Więc kanapkę zjem! Ref: Podarłaś mi w krzakach kalesony Wiem że jestem szalony Miłości tylko raj, gwiazdy na niebie Mój Ty skarbie Kiedyś połączyła nas wielka miłość Czy to nienawiść? Komponuję tylko na klatce Mów do mnie szeptem Ref: Podarłaś mi w krzakach kalesony Wiem że jestem szalony!!!! Moze i talentu nie mam ale wydaje mi sie zabawne :-) MaM mały problem... Co zrobic gdy ma sie kogos a jeszcze ktos prosi cie o to abys z nim była.?