Życie jest krótkie... Wbrew pozorom nigdy nie wiemy, czy następnego dnia Bóg pozwoli zobaczyć Nam słońce, usłyszeć ciepły głos rodzica, przyjaciela, poczuć powiew jesiennego wiatru... to wszystko jest takie ulotne... i w tym momencie, szczególny apel do osób, które zostały porzucone przez drugie połówki... Może tak miało być..? Zwróćcie uwagę na to, czy ta osoba nie jest teraz szczęśliwa... Czy nie jest Jej lepiej..? Nie wszystko na świecie trwa wiecznie... i skoro Jej/Jemu się ułożyło, to czemu mi ma się nie ułożyć..? Wiadomo... nigdy nie jest tak, by obie strony były równie mocno zaangażowane w związek... ale czas jest najlepszym lekarzem... Mogę to poświadczyć... i pewnie nie tylko ja...
Smutno mi, widząc Was smutnych, słysząc, że czujecie się samotni... nie zmienię tego... ale może uda mi się pokazać Wam, że nie idziecie jednokierunkową drogą... macie wybór... i nie pozwólcie, by coś dobrego przeszło Wam obok nosa... Pozwólcie czemuś lepszemu do Was przyjść... bo rozpamiętując przeszłość nie pozwalacie pozytywnym emocjom na dotarcie do Was... Ech... to tyle... bo i tak pewnie większość z Was tego nie przeczyta... prawda boli... niestety...

i prosze o nie udzielanie sie na moim blogu osoby o nicku

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
16.11.2005 :: 21:00 :: 80.51.255.74

Bluzgator

Niestety OFCA ma rację! Powinnaś pogadać ze specjalistą bo to co robisz prędzej czy później cię zniszczy.
14.11.2005 :: 15:04 :: talk.pl

serduszko

O niku OFCA!! zjadło mi to ;/
Talk.pl :: Wróć