Ach... Jak ten czas szybko leci... Jeszcze nie dawno byłam taka małą dziewczynką nie znającą sensu życia... I nagle tak szybko dorosłam...

Ostatnio przypominałam sobie różne sceny z mojej przeszłości... Chwile szczęśliwe i te mniej szczęśliwe... Chwile kiedy byłam zupełnie inną
dziewczyn(k)ą niż teraz. Chwile kiedy marzyłam o rzeczach nic nie znaczących... Chwile, w których żyłam beztroskim dzieciństwem... A teraz ?! Moje marzenia mają sens. A moje życie wcale nie jest takie beztroskie jak kiedyś... Mam cele, do których dążę !!! Z dnia na dzień zastanawiam się: Co będzie jutro ?! Z jakimi przeszkodami przyjdzie mi się zmierzyć ?! Komu będę musiała powiedzieć kilka(naście) nie miłych słów ?! Czy kolejny dzień sprawi mi radość czy smutek ?! Oczywiście zawsze mam nadzieje, że jutro będzie wyjątkowe, nie powtarzalne... Heh... A to wszystko przez ta miłość, która tak na mnie pozytywnie wpływa !!!


Ludzie są śmieszni!
czy ja wam kaze tu wchodzic?
czytac?
NIE takze po co to wszystko?
po co tu wchodzicie?
po co piszecie głupoty?
nie podoba sie to nie wchodzcie!
jasne!
Jeżeli nie znacie mnie OSOBISCIE to po jakiego grzyba mnie oceniacie? nie znacie mnie! mnie wiecie jaka jestem!
wescie sie odczepcie!
jezeli macie napisac głupi komentarz to moze wogóle go nie piszcie ? hmm?
zastanowcie sie troche

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
19.11.2005 :: 16:59 :: aul196.internetdsl.tpnet.pl

szin

jeśli masz pisać bzdury to może nie pisz? hmm? zastanów sie trochę.


Talk.pl :: Wróć