odcinek 2.

- Dlaczego to zrobiłeś..?!? - płakała Nikol siedząc przy ognisku
- Nie pamiętasz? nie pamietasz juz? - pytał Rik
- pamietam.. ale to przeszłość! ja kocham Tomka..-płakała
- Jeśli nie bedziesz moja nie bedziesz nikogo. Rozumiemy sie? zastanow sie czy chcesz przez swoja dume stracic tego frajera ja sie nie zawacham przeciez wiesz..-zaczął jej grozić Rik
- przestań.. za kogo ty sie uwazasz? kiedys byłam twoja! teraz juz nie bede! nigdy rozumiesz?! nigdy!! - wykrzyczała zapłakana Nikol i ruszyła w strone drzwi
- niegdzie nie pójdziesz!- Rik złapał ja za reke i mocna pchną na ziemie az upadła.
- błagam.. nie rób mi krzywdy.. Rik prosze nie wracajmy do tego.. ja ci wszystko wybacze ale nie ruszaj mnie..- błagala Nikol pozbawiona siły
- idziemy . Wstawaj! trzeba napalić w tej jebanej kaplicy.-powiedział Rik i pomaszerował dumnie do drzwi nie patrzyła na Nikol. Ona ledwo sie podniosła z rozciętą wargą poszła za nim do kaplicy. Tomek sie przebudził na widok Rika zareagował gwałtownie.
- Rik kurwa co tu robisz? mało ci? - spytał ze złościa
- Daj sobie spokój.. miałem twoją Nikol cały czas to dziwka odda sie kazdemu.-ozajmił dumnie
- ty skurwy**synie dotknołeś moją nikol! ciesz sie ze nie jestem w stanie wstac..- tomek sie podniósł troche ale zaraz opadł nie miał siły. Wtedy weszła Nikol połozyła sie bezwładnie koło tomka
- niko co ci sie stało? leci ci krew! - powiedział przestraszony przytulając ją
- nie nic.. przewrociłam sie to z przemęczenia.. - powiedziała drżacym głosem
- zaśnij to ci dobrze zrobi - powiedział Tomek i delikatnie musną ja w policzek.
- Śpijcie. o świcie ruszamy chyba ze nie chcecie? - powiedział Rik jak by nigdy nic
- Nigdzie z toba nie pujdziemy poczekamy az mi sie polepszy i udamy sie na północ do Californi Nikol zawsze chciała tam mieszkac- powiedział Tomek
- Tomek jestesmy przeciez przyjaciółmi.. mieliśmy uciekać razem.. - powiedział Rik
- Rób co chcesz, Niko tez nie jest w najlepszym stanie musimy przeczekać...

CDN



Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
29.01.2007 :: 14:02 :: eel198.neoplus.adsl.tpnet.pl

krwawa_meryy

piekne opowiadanie!!! o prawdziwej milosci cos niesamowitego!!! pozdorwienia

04.01.2007 :: 20:44 :: 83.238.145.173

aniusia-kocham

piękne to jest!!! aż sie popłakałam, tak mnie to wzruszyło.wyobraziłam sobie, że ta Nikol to ja a mój touś to tamten tomek. tak mnie to wzruszyło, że szok! kiedy dalszy ciąg??????
13.02.2006 :: 22:08 :: 213.155.160.204

Ewelina

Mi sie i Mojemu chlopakowi podoba Twoje opowiadanko no i oczywiscie nie mozemy sie doczekac kiedy bedzie CD:D pozdrawiam Serdecznie
13.01.2006 :: 14:49 :: acwb254.neoplus.adsl.tpnet.pl

Madzia:)

Hej fajny blogasek - mi sie podoba!!
kiedy bedzie cd ? czekam pozdro :*
05.01.2006 :: 14:22 :: c38-39.icpnet.pl

Asia

Ale sucharskie to.
Beznadzieja.
01.01.2006 :: 17:15 :: staticline10531.toya.net.pl

n8

Słuchaj Helenka. Ubaw cosmic jest. Tu szatan- wg. Panoramy. Jak zwale sobie konia everyday pod Panoramę o 15:00 to nic się nie zmieni. Tam takie fajne babska zapyziałe są z żółtymi cycami i w gustownych srakowych żakietach. Do Flinty to nie bede pisal bo mnie jeszcze wyzwie od k-onanów

01.01.2006 :: 17:13 :: staticline10531.toya.net.pl

Maciek Maciek 1

Słuchaj Helenka. Ubaw cosmic jest. Tu szatan- wg.
31.12.2005 :: 16:47 :: host5-193-24-247.limes.com.pl

fajowy blogasek wpadnij do mnie:
www.blog.tenbit.pl/angel98
Talk.pl :: Wróć