-jak ci smakuje kochanie moj popkorn?
-bardzo smaczny kochanie a mamy dzisiaj cos na drugie danie
-Tak oczywiście kochanie Coca cole z frytkami ?
-tak bardzo chetnie, świetnie godujesz uwielbiam twoją kuchnię
-Już skarbie tylko wyskocze do sklepu bo właśnie wypiłam osstatnią szklankę coli
-tylko pamiętaj ja tylko zimną PEPSI pijam, a czy mogą kumple wpaśc dzisiaj wieczorem bo mecz mamy (zezma żony wiec zrobicie sobie babski wieczór
-Dobrze kochanie nie mam nic przeciwwko bede spała u Beary ytej wiesz co mowisz ze jest postrzelona, kochanie nie czekaj na mnie z kolacją
-alez kochanie nie mówię tak po prostu jest dziwna - bo kto je codziennie same warzywa
-No co ty kochanie opowiadasz ona poprostu zdrowo sie odrzywia
-jak zdrowo przeciez my siędobrze odżywiamy no i ile kalorii spalamy wieczorem
;-)
-No my to my kochanie ona jest samotna i nie ma z kim je spalać :-D
-niestety z szacunku dla ciebie nie zaprosze jej do nas
-Ale powiem ci ze ostatnio nawet kogos poznała
-no proszę i dobzre dla niej - jak to fajny gość to będziemy miec kolegę do paczki i do pokerka
-Och.. kochanie nawet nie wiesz co to za facet < rozmarzona >
-no słonko ty moje napewno nie leszy ode mnie, prawda?
-Nie noo oczywiście Do ciebie sie zaden nie porównuje.. a jesli nawet.. too..
-świetnie kochanie - bo właśnie zaplanowałem dla nas romantyczny weekend w domku w górach
-Naprawde!!?? < spontan >> Jesteś taki kochany, zawsze wiesz na co mam ochote
-nom będziemy jeździc na nartach, potem kolacja przy świecach i kominku a do tego czerwone wino i nastrojowa muzyka
-oojj skarbie juz wiem jak to sie skończy
-kochanie ty zawsze wiesz jak to się skończy tygrysico
-ale taki wypad... razem.. to bedzie piekne
-tak szczególnie ze wziąłem z biura tydzień urlopu wiec mozemy spędzic dużo czasu potem jeszcze
-Tak dawno nie spedziliśmy ze sobą całego dnia
-teraz to się zmieni - miałem ci powiedziec w sobotę ale - dostałem awans na wiceprezesa
-To znaczy ze teraz czesciej bedziemy ze sobą sypiąc i juz nie bedziesz pracował do białego rana?
-kochanie teraz to ja w pracy pare godzinek i jestem w domu - jak cos to mogę wydawać polecenia z domu
-Ech.. teraz to już wbyt piekne alby było prawdziwe,
-a jednak..a nadodatek zamówiłem ci ekipe która zrobi ci twoją wymażoną garderobę
-naprawde? ach kochanie nawet nie wiem jak mam ci dziekować
-nie musisz - jesteś dla mnie wszystkim - zawsze cie uwielbiam i adoruję codziennie - kocham cie bardzo i dwa razy bardziej w niedzielę
-Ach teraz to juz naprawde nie wiem co powiedzieć nie wiedziałam ze po tylu talach małżeństwa nadal bedziemy tak samo w sobie zakochani jak za czasów gdy ze sobą chodziliśmy
-miłość sie nie zmienia - zapuszcza korzenie i utrwala nasz związek
-zawsze pieknie potrafiłes mowic o naszym uczuciu
-bo to uczucie jest piękne" - poczekaj do wieczora zobaczysz co przygotowałem
-kochanie przeciez wieczoram masz oglądac cos w telewizji z kolegami
-jutro przyjda koledzy bo jutro mamy meczyk i pokerka - a dzisiaj mamy coś cpecjalnego - rocznicę naszego poznania się
-Naprawde? a mi sie wydaję ze jutro jest ta rocznica < myśli
-to jest rocznica kiedy ty do mnie pierwszy raz kliknęłaś - nigdy tego nie zapomnę
-Pamiętam kochanie, wtedy tak bardzo podobał mi sie jeden arab..
-tak ale niestety musiałem biedaczka tak poturbowac - ale wyszło to nam na dobzre bo okazał sie jak inni - szukajacy sprzataczek
-on naprawde mi sie podobał! nie wiem jak mogłeś złamać mu nos, już nie jest taki przystojny
-nos? heh no i jeszcze tenm kop w jadra
pewnie nadal ma kłopoty z oddawaniem moczu nie mówiac o "tym" - i dobrze - przynajmniej nie skrzywdził ciebie i innych twoich koleżanek
- ja do tej pory nie wiem czemu to zrobiłeś
-bo cię kocham tyrgysku
-Ale wtedy co tak dyskutowaliśmy o tych arabach napewno mnie jeszcze nie kochałeś
-to uczucie czekało na twoja iskierkę
-Tak pamietam mowiłeś o iskierkach w oczach
-nom a kiedy twoja spadła na moje serce - buchnął płomien pożądania
-to wszystko było.. takie.. takie spontaniczne
-a jakże piękne - a teraz zobacz co mamy - własny duzy dom z ogrodem - dobry samochód w którym ci sie podobałem no i mamy siebie
-... i marzenia których nikt nam nie odbierze
- i te które spełniliśmy i nadal spełniamy.




* W roli głównej JA & Saifer :-)
No bo chciałes "kochanie" żebym napisała że to ty:-)


* Ale fajnie by tak było.. kiedys poważnie pogadać nie tylko tak dla zabawy :-)

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
12.03.2006 :: 11:03 :: cmk109.neoplus.adsl.tpnet.pl

edzia

siemka! umarła Hanka Bielicka! przeczytaj moje 2 ostatnie notki z dnia 12.03[ 2 notki] I skomentuj!!! przeczytaj i komentuj, bo to bardzo wazne! a hanka Bielicka bedzie z toba za kazdy wiecej twoj komenatrz. Ona doda ci pewnosc siebie !!! czym wiec komentarz z toimi zalem o jej smierci tym wiecej dobroci w twoim serce!!!!
11.03.2006 :: 16:22 :: bue3.internetdsl.tpnet.pl

zozolek

pszeczytalam tylko troche ale jest bardzo bardzo ciekawewiesz?????
10.03.2006 :: 22:47 :: cll167.neoplus.adsl.tpnet.pl

kwiatek13

Masz taki sam staż bloga jak ja Rok i trzy miesiące Pozdrawiam serdecznie i zapraszam do siebie na www.kwiatek13.talk.pl !!!
Talk.pl :: Wróć