12.04.2006 :: 14:10
Verba > Mogliśmy Mogliśmy dojść najdalej ze wszystkich A teraz każde z nas szuka drugiego w snach To historia która nie znajdzie końca Opowiada o tych których zmazał czas Może spotkają sie jeszcze w samotnym mieście Może znajdą dzień w którym zgubili szczęście Może miną sie i pójdą w inną strone Może tak, może nie Mogę zostać jeśli tylko chcesz Ale powiedz, że potrzebujesz mnie żebym został z Tobą tu i teraz Bo beze mnie, nie możesz sie pozbierać Moge powstać miłość mnie prostuje Daje siłe która nas buduje Łatwo wierzyć jeśli wciąż utwierdzasz Że nie znikne z Twego serca Moge marznąć kiedy wiem że wrócisz Bo ogrzejesz mnie, mocno tak przytulisz Będziesz zawsze, przy mnie, marze o tym Twoje ciepło wypala wszelkie kłopoty Moge zasnąć, jeśli zaśniesz obok Słodka noc odpływam razem z Tobą Jedna chwila którą docenia każdy Kto w objęciach żegna białe gwiazdy Mogliśmy dojść najdalej ze wszystkich A teraz każde z nas szuka drugiego w snach To historia która nie znajdzie końca Opowiada o tych których zmazał czas Może spotkają sie jeszcze w samotnym mieście Może znajdą dzień w którym zgubili szczęście Może miną sie i pójdą w inną strone Może tak, może nie Coś sie stało widze to wyraźnie Chyba najgorsze sny, opuścił wyobraźnie Jeszcze milcze chociaż serce krzyczy Zaraz zaczne, otwierać usta ciszy Może powiesz mi co się dzieje z nami Nie zatrzymam łez karmiłaś mnie kłamstwami Jest ktoś inny i w nocy był tu Masz w sobie tyle miłości że rozdzielasz kilku Niechce Cie już znać i lepiej odejdź ode mnie Zrujnowałaś to co przecież było piękne Starałem sie a teraz niema Ciebie Samotnie żegnam przed snem białe gwiazdy na niebie Mam nadzieje że przyśnisz mi sie lepsza Gdy obudze sie nie bede nic pamiętać Zostało zdjęcie wspólnego jutra A teraz zjeżdżaj i pozdrów tego kumpla Mogliśmy dojść najdalej ze wszystkich A teraz każde z nas szuka drugiego w snach To historia która nie znajdzie końca Opowiada o tych których zmazał czas Może spotkają sie jeszcze w samotnym mieście Może znajdą dzień w którym zgubili szczęście Może miną sie i pójdą w inną strone Może tak, może nie