Czasem mam ochote najspokojniej w świecie wykrzyczec wszystko. Powiedziec co mnie gryzie co mi sie nie podoba w osobach których znam. Zmieniam sie czuje to i wiem dobrze ze nie jestem juz ta sama osobą. Nie jestem tą samą dziewczyną co przed rokiem siedziała w książkach i sie uczyła, nie znając życia i używek jakie daje nam dzisiejszy swiat, dzisiejsze możliwośći. Idę ulicą i wszystko jest jakies inne. Chłopak którego znam od lat i był wspaniałym kompanem rowerowych wycieczek i głupawek podoba mi sie! W kazdym widze cos innego niz wczesniej, coś czego wczesniej nie dostrzegałam, tą ludzką dwulicowość, chamswo, wszystko jest takie proste i wszyscy mało wychowani, to jest jakies mało dla mnie zrozumiałe zeby 14 latka biła sie z koleżanką o chłopaka [!] Kiedy ja miałam 14 lat...

Jestem inną osobą zmieniło mnie życie i problemy ale i moj wiek tez mnie zmienił, dojżałam, stałam sie inna, nie wiem czy ta innosc jest pozytywna, czy negatywna, wiem jedno, nie jestem sobą, trudno mi jest wrócić do toku myślenia z przed roku, zmieniłam sie pod każym względem, już sie nie boje, stąpam twardo po ziemi, jestem pewna siebie, pyskata...
Już wiecej nie dam sobie wrzucać, przeszłam dużo, wiecej nie pozwole sie upokażac...



Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
25.04.2006 :: 13:19 :: chello087207229021.chello.pl

Myszka-Nina

daj mi swój mail w komie, lub napisz jak i gdzie mam wysłać candy na zakupy www.myszka-nina.blog.onet.pl
23.04.2006 :: 19:59 :: ip131.pyskowice.jota.digi.pl

super blog... dziś popelniam samobójstwo. pozdro
Talk.pl :: Wróć