Witajcie w królestwie Szmaragdowej Nocy, pośród plewów i śmieci, gdzie ghotyckie dusze w imię nocy trafiają. POD CIEMNYMI SMUGAMI ZAPOMNIENIA, SĄ WSZYSTKIE MOJE WSPOMNIENIA, ZA KURTYNĄ CIENIA, JUŻ BEZ WŁAŚCICIELA, SPOWITE MGŁĄ, JUŻ WOLNE, SKRYTE W CIENIU ROBIĄ SIĘ LOTNE, JUŻ NIGDY DO MNIE NIE WRÓCĄ, WIĘCEJ MEGO ŻYCIA NIE ZAKŁÓCĄ, JUŻ NIGDY ICH NIE ZOBACZĘ, ZAUWAŻĘ, ŻE NIE PŁACZĘ, JUŻ NIGDY ICH NIE POCZUJĘ, NIE DOZNAM BÓLU, POZNAM, ŻE NIKT MNIE NIE OSZUKUJE, ŻE KTOŚ JEDNAK MNIE NAŚLADUJE, W TYM, CO DOBRE MI ZOSTAŁO, TO, CO MNIE POZWOLIŁO, BO MOJE SERCE SIĘ ROZSYPAŁO, BY BIĆ PRZESTAŁO, BY NIE KOCHAŁO, BY PŁAKAŁO, BY UMRZEĆ CHCIAŁO... CHCE ZAMKNAC POWIEKI, NA CALE WIEKI, NIGDY SIĘ NIE OBUDZIĆ, I WIĘCEJ ŻYCIEM SIĘ NIE TRUDZIĆ, JUŻ NIGDY NIE ZOBACZĘ, JAK KTOŚ NADE MNĄ PŁACZE, KONIEC JUŻ MEJ DROGI, BEZE MNIE NIE BĘDZIE ŚWIAT UBOGI, CHCĘ WRESZCIE TO ZAKOŃCZYĆ, I PO ŚWIECIE WIĘCEJ NIE BŁĄDZIĆ, PRZYKRO MI, ŻE KTOŚ NA MNIE LICZYŁ, TERAZ BĘDĘ OGLĄDAĆ SPOD ZIEMI BLASK ZNICZY, PŁONĄCYCH JAK NIEGDYŚ ME ŻYCIE, WRZASK ŻYCIA OFIARY WŁAŚNIE SŁYSZYCIE, WYBACZCIE WSZYSTKO, CO WAM ZROBIŁAM, BO Z WAMI TUTAJ SIĘ TYLKO MĘCZYŁAM, TERAZ JEST MI DOBRZE, JUŻ NIE CIERPIĘ, NA ŚMIERĆ OD ZAWSZE CZEKAŁAM WIERNIE. TOPIĘ SIĘ W SAMEJ SOBIE, ZŁAPAĆ ODDECHU NIE MOGĘ, TYLE JEST MROCZNYCH MYŚLI, ŻE JUŻ WIĘCEJ NIKT NIE WYMYŚLI, DLACZEGO WCIĄŻ ŹLE SIĘ UKŁADA,, NAWET, GDY NA DWORZE DESZCZ NIE PADA?, PŁUCA ZALANE MORZEM RANIĄCYCH WSPOMNIEŃ, O KTÓRYCH NIE MOGĘ ZAPOMNIEĆ, DO MÓZGU KREW UDERZA, STRUGI CIAŁA I ŻYŁY PRZEMIERZA, CHCIAŁABYM ZATRZEĆ CAŁĄ PRZESZŁOŚĆ, WSZYSTKO TO, CO MAM WEWNĄTRZ, CHCIAŁABYM WYPŁYNĄĆ Z GŁĘBIN , PATRZEĆ NA CHMURĘ BIAŁYCH GOŁĘBI, SYMBOLEM NADZIEI I WOLNOŚCI, ONE ZAWSZE SĄ PEŁNE RADOŚCI, CHCIAŁABYM ZOBACZYĆ NIEBOSKŁON BŁĘKITNY, BEZGRANICZNIE PIĘKNY I MAJESTATYCZNY, NA KTÓRYM WIDNIAŁABY TĘCZA KOLOROWA, NA TLE NIEBA NICZYM KRÓLOWA, CHCIAŁABYM UJRZEĆ ZACHÓD SŁOŃCA, MIĘDZY CHMURAMI ZŁOTA KULA ŚWIECĄCA, OTULONA W CIEPŁYCH BARW OBŁOKI, CHCIAŁABYM PODZIWIAĆ TE WIDOKI, ALE MÓJ OCEAN JEST ZBYT GŁĘBOKI, ZBYT WIELKI, ZA SZEROKI, W NIM WIECZNIE SIĘ TOPIĘ, ODDECHU ZŁAPAĆ NIE MOGĘ, MOŻE KIEDYŚ KTOŚ MNIE URATUJE, I NIE POZWOLI BYM OPADŁA NA DNO, ALE NARAZIE SIĘ TYLKO SŁONĄ WODĄ TRUJĘ, AŻ WSZYSTKIE MOJE SIŁY OPADNĄ, Enya
"Evenstar"
By Inventive

Więcej?


Archiwum
2024
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2023
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2022
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2021
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2020
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2019
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2018
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2017
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2016
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2015
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2014
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2013
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2012
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2011
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2010
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2009
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2008
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2007
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2006
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2005
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń



Jestem odrobiną samotności, odrobiną pustki i zaklętego milczenia. Zrodziło mnie cierpienie i gorzkie łzy. Każdy dzień jest dla mnie utrapieniem, radosnych chwil jest coraz mniej. W końcu zatracę się w nicości i wszyscy o mnie zapomną. A na nagrobku będzie widniał napis. Napis, który już teraz kreuje obrazy w mej głowie. Napis, który nie pozwoli, by o mnie zapomniano.
...bo gdy świat zwali Ci się na głowę, gdy zgaśnie ostani promień nadzieji, usiądź i wspominaj czasy, kiedy było dobrze. Bo kiedyś, cholera, musiało być przecież dobrze. "Nad rzekami Babilonu siedzieliśmy wspominając Syjon."


Layout by Gothic Layouts
Picture by Melyannam
serduszko


Link :: 01.04.2005 :: 16:42
WITAJCIE

zmieniłam troche wygląd mojej przesympatycznej strony mam nadzieje ze nadal bedzie wam sie podobała co tu duzo opisywac

wiadomosc dla MYSZY :
zagłosowałam na ciebie w tym konkursie jak prosiłaś
Komentuj(4)


Link :: 01.04.2005 :: 17:05
GŁOSUJCIE!!



SONDA
Jak Ci Sie Podoba Nowy Styl Mojego Bloga ?

jest rewelacyjny!!
ssuuuuppeerrr!
nawet nawet
moze byc :/


Komentuj(1)


Link :: 02.04.2005 :: 11:34
WITAJCIE MAM DLA WAS SUPER PROPOZYCJE!!
chciałabys miec Candy-Dollsa ?? takiego wymarzonego ?? nic trudnego!! napisz do mnie!! opisz jak ma wygladac jakie ma miec wlosy jak kolorystycznie ma byc ubrany!! i podaj swoj adres e-mail!! a ja w najblizszym czasie zrobie ci go i przesle na twoj adres!!

ZAPISUJCIE SIE WYLACZNIE POD TA NOTKA
Komentuj(3)


Link :: 02.04.2005 :: 12:19
HEJ NA TALKU POJAWILA SIE NOWA STRONA O DOLLSACH WWW.DOLLSIKI.TALK.PL
TAM BEDA ROBIONE DOLLSY NA ZAMOWIENIE ZAPISUJCIE SIE NAPRAWDE WARTO!! POLECAM

PS. JA JUZ NIE ROBIE DOLLSOW
Komentuj(2)


Link :: 03.04.2005 :: 15:29

Komentuj(3)


Link :: 03.04.2005 :: 15:51

Komentuj(0)


Link :: 03.04.2005 :: 16:01



UMIEŚĆ MOJ BUTTON NA SWOJEJ STRONIE :]
Komentuj(2)


Link :: 03.04.2005 :: 19:08
DZIEWCZYNY!! zaczyna sie wiosna a potem lato.. czy nie chcecie wyglądać inaczej ? piękniej ? mam dla was pare propowycji na paznokcie

Komentuj(4)


Link :: 03.04.2005 :: 19:19
DZIEWCZYNY! a moze jakis mały tatułaz ?? z henny oczywiscie aby mozna sie go było pozbyc a oto pare propozycji

Komentuj(8)


Link :: 03.04.2005 :: 19:30
DZIEWCZYNY! wszystkim wam polecam kolczyk w pępku sama sobie ostatnio taki fundnełam i jestem zadowolona o to i on (fotka robiona przez moja kumpele) :

Komentuj(181)


Link :: 04.04.2005 :: 14:31
Jak zrobić i zapisać dollsa ? To banalne :]

Wchodzimy na jakiegoś dollsamakera (np . w moich linkach ;P ) Ubieramy sobie dollsa i naciskamy klawisz na PRINT SCREEN (jest po prawej stronie , obok F12 ) .Otwieramy Painta i dajemy prawym i wklej .Po wklejejniu na Paincie widzimy naszego dollsamkera . Teraz tylko wycinamy i zapisujemy naszego dollsa . Aby zapisać musimy kliknać w "Plik" (u góry po lewej stronie ) , "Zapisz Jako " i tam wpisujemy nazwe dollsa , wybieramy format zapisywania .Na blogu na Onecie wchodzą tylko pliki z Gif i Jpg .Ja sama zapisuje w Jpg , bo kiedy zapiszemy dollsa w formacie Gif to wyjdzie brzydki . Jeżeli chcemy zrobić dollsa bez tła , to musimy zapisać w formacie Mapa Bitowa 24

No i mamy dollsa gotowego Proste nie ?!
Komentuj(1)


Link :: 04.04.2005 :: 14:42
Jak zrobić dolls bez tła ? To proste !

JEŻELI CHCEMY ZROBIĆ DOLLSA BEZ TŁA , TO MUSIMU GO ZAPISAĆ W FORMACIE MAPA BITOWA 24 I JEGO TŁO MUSI BYĆ KOLORU TAKIEGO , JAKIEGO NIE MA NA CAŁYM DOLLSIE !

1) Otwieramy program GIFAT i kilkamy " Wstaw "


2)Teraz zaznaczamy dollsa i dajemy "Otwórz "


3)I mamy dollsa :]


4)Klikamy na zakładke "Obrazek " , później na "Przezroczystość " A na końcu wybieramy kolor , jakiego jest tło naszego dollsa


5)Teraz mamy kolory do wyboru . Wybieramy takie , jakiego jest tło ,najlepiej jest zapisywać w takiem kolorze , czyli jasno zielonym :]


6)I na końcu zapisujemy dollsa .


I oto efekt naszej pracy :

Komentuj(0)


Link :: 04.04.2005 :: 14:58
Pod tą notka pod tym smutnym dollsem mozecie zostawiac świeczki i kwiaty dla naszego kochanego Papieża..


ZOSTAWIAJCIE PO SOBIE ŚLAD...

"...bądz gotowy do drogi, ktorą wyznaczy Ci Bóg..."
Komentuj(9)


Link :: 04.04.2005 :: 17:20
**KONKURS**
z przyjemnoscią pragne wam ogłosić ze rozpoczyna sie długo oczekiwany konkurs na naj Candi miesiąca jeśli tylko umiesz robic candi i wychodzi ci to całkiem nieźle , chcesz sie sprawdzic, porywalizowac, zapisz sie!! ten konkurs jest właśnie dla ciebie!! Mam pare zastrzezen ktore nazywa sie Regulaminem

**REGULAMIN**
Mogą brać udział Candi jak i Dollsy te małe
Musisz w odpowiednim czasie dodac odpowiednia Candi czy Dollsa
Musisz wkleić obrazeczek ze jestes u mnie w konkursie a obrazeczek bedzie ponizej jedz nizej a go zobaczysz wklej go do siebie

**ETAPY**
1. w pierwszym etapie bedziecie musieli zrobić Candi (czy dollsa) na zakupy czyli ubrane tak jak by szła na zakupy

2.w drugim zaś nasze laleczki będą sie wybierac na Bal (wiec logiczne jest to ze nasze Laleczki musza byc ubrane w suknie itp)

3.natomiast w trzecim etapie nasze dziewczynki będą szły na randkę (musicie je ubrac tak jak by szły na randke)

4. A w czwartym etapie Candi i Dollsy będą isc na plaże (wiecie jak mają byc ubrane "ach ten upał")

5. piąty etap to jest strój skejciary

6. szosty etap to juz ostatni do niego dojda tylko 3 candii czy dollsy . Wasze laleczki beda ubrane w strój dowolny jakie same sobie ułozycie

I TO BEDZIE NA TYLE JEŻELI CHODZI O ETAPY BĘDĘ WAS CAŁY CZAS INFORMOWAŁA KIEDY MIJAJĄ TERMINY

a teraz to co lubicie najbardziej NAGRODY

**NAGRODY**
miejsce 1:
-500 komci
-notka na moim blogu reklamojąca blog właścicielki ktora zrobiła naj Candii czy Dollsa
-Dyplomik
-częste komentarze odemnie
-członkostwo w klubie "CANDY-DOLLS THE BEST" i odznake ktora bedzie mozna wkleic na bloga

miejsce 2 :
-200 komci
-wyróznienie
-odznake na bloga za staranne i piekne wykonanie dollsa czy candi

miejsce 3:
-100 komci
-wyroznienie


A DLA WSZYSTKICH KTOZY SIE ZGŁOSZA DOSTANĄ PO 10 KOMCI

A TU OBRAZECEK NA WASZEGO BLOCZKA :

Komentuj(22)


Link :: 05.04.2005 :: 19:59
"BARKA"
1. Pan kiedyś stanął nad brzegiem,
Szukał ludzi gotowych pójść za Nim;
By łowić serca Słów Bożych prawdą.

Ref.: O Panie, to Ty na mnie spojrzałeś,
Twoje usta dziś wyrzekły me imię.
Swoją barkę pozostawiam na brzegu
Razem z Tobą nowy zacznę dziś łów.

2. Jestem ubogim człowiekiem,
Moim skarbem są ręce gotowe
Do pracy z Tobą
I czyste serce.

Ref.: O Panie, to Ty na mnie spojrzałeś,
Twoje usta dziś wyrzekły me imię.
Swoją barkę pozostawiam na brzegu
Razem z Tobą nowy zacznę dziś łów.

3. Ty, potrzebujesz mych dłoni,
Mego serca młodego zapałem
Mych kropli potu
I samotności.

Ref.: O Panie, to Ty na mnie spojrzałeś,
Twoje usta dziś wyrzekły me imię.
Swoją barkę pozostawiam na brzegu
Razem z Tobą nowy zacznę dziś łów.

4. Dziś wypłyniemy już razem
Łowić serca na morzach dusz ludzkich
Twej prawdy siecią
I słowem życia

Ref.: O Panie, to Ty na mnie spojrzałeś,
Twoje usta dziś wyrzekły me imię.
Swoją barkę pozostawiam na brzegu
Razem z Tobą nowy zacznę dziś łów.

Komentuj(0)


Link :: 05.04.2005 :: 20:03

nie moge zmienic szablonu ale chce aby ten obrazek pokazał ze jednak jest załoba na tym blogu...
Komentuj(8)


Link :: 07.04.2005 :: 15:56
**UWAGA**UWAGA**
W sprawie konkursu zgłosili sie:
www.ada.talk.pl
www.tamika_ma_bzika.hwdp.pl
www.gabrysia.talk.pl
www.agusia12.talk.pl

zamykam liste..
dzis do godziny 20:10 chce widziec na waszych blogach dollsa lub Candi ubrane na zakupy.. jesli wszystko pujdzie dobrze dzis lub jutro podam wyniki pierszego etapu...
zmieniam troche zasady:
jest 6 etapow kazdy etap niesie wygraną czyli im wiecej wygrasz etapów to wygrywasz..
to bedzie na tyle!!
o 20:10 zaczynam sprawdzanie blogów!!

PAPA

ps. do jednego etapu jeden dolls czyli musicie ich zrobic 6 roznych!!
Komentuj(12)


Link :: 07.04.2005 :: 17:13
piekne prawda?
Komentuj(1)


Link :: 07.04.2005 :: 17:44

Komentuj(2)


Link :: 07.04.2005 :: 18:26


dzis lub jutro bedzie ogłoszony zwyciesca pierwszego etapu!!
Komentuj(2)


Link :: 07.04.2005 :: 20:25
Jednak wyniki pierwszego etapu podam jutro poniewaz nie znalazłam dollsa na blogu ady i gabrysi... poczekam jeszcze na nie...
Komentuj(2)


Link :: 08.04.2005 :: 13:45
**WYNIKI PIERWSZEGO ETAPU KONKURSU**
pierwszy etap konkursu czyli candi na zakupy wygrywa WWW.TAMIKA_MA_BZIKA.HWDP.PL
a oto gratulacje ten baner mozesz wkleic do siebie na bloga :


OGÓLNA PUNKTACJA:
tamika - 1 pkt
ada - 0 pkt
gabrysia - 0 pkt
agniesia - 0 pkt

GRATULACJE!!
Komentuj(7)


Link :: 08.04.2005 :: 14:57
MOJA WINA!!
bo nie powiedziałam ze kazda candi moze brac udział czy zrobiliscie ja sami czy wzieliscie gotowiec! zreszta skad ja moge wiedziec czy wy je sami robicie czy sciagacie juz gotowa? wiec:
KAZDA CANDI MOZE BRAC UDZIAŁ!!!
ale tak dla sprawiedlwosci i dlatego ze to moja wina szanse beda wyrownane. Czyli kazdy dostanie jeden pkt
PUNKTACJA:
tamika - 1 pkt
ada - 1 pkt
gabrysia - 1 pkt
agusia - 1 pkt

TO ZACZYNAMY DRUGI ETAP!!
cANDI NA BALU!!
NA WASZE CANDI CZEKAM DO JUTRA WIECZORA!!
Komentuj(0)


Link :: 08.04.2005 :: 15:06
MAM DO WAS PROŹBE!!!
jezeli znacie jakies strony (nie blogi!!) z takimi słodkimi gifami brokatowymi jak ten błagam dajcie mi w komentarzach adresy tych stron ! za kazdy adres dam wam 20 - 10 a moze 30 komci!!
plisss
CZEKAM...
Komentuj(1)


Link :: 08.04.2005 :: 15:13

Komentuj(0)


Link :: 08.04.2005 :: 15:20
ten gifek jest dla was zachecajcie odwiedzajacych do zostawiania komentow

Komentuj(2)


Link :: 08.04.2005 :: 15:37

fajne co nie ?
Komentuj(13)


Link :: 09.04.2005 :: 12:56
niestety rozwiazanie 2 etapu nastąpi w poniedziałek lub wtorek bo nie mam teraz czasu!!

wiadomosc dla gabrysi:
wyslij mi tego dollsa na meila lovelaska3@wp.pl bo go nie widze!!!
Komentuj(3)


Link :: 09.04.2005 :: 15:57
zakochałam sie!!

Komentuj(0)


Link :: 09.04.2005 :: 16:08

dokładnie tak...
Komentuj(0)


Link :: 09.04.2005 :: 17:11

Komentuj(1)


Link :: 09.04.2005 :: 17:12

Komentuj(0)


Link :: 09.04.2005 :: 17:27

Komentuj(0)


Link :: 09.04.2005 :: 17:28
druga tanczaca dziewuszka !!


suuper co nie ??
Komentuj(6)


Link :: 09.04.2005 :: 21:56
no tak zakochałam sie!! dopiero teraz sobie uswiadomiłam jakie sliczne sa chłopaki z mojej wsi a jeszcze gorzej jest mi sie przyznac ze sie chyba w jednym z nich zakochałam tragedia

Komentuj(6)


Link :: 13.04.2005 :: 13:53
dzis zostaną podane wyniki drugiego etapu konkursu!!
Komentuj(0)