Witajcie w królestwie Szmaragdowej Nocy, pośród plewów i śmieci, gdzie ghotyckie dusze w imię nocy trafiają. POD CIEMNYMI SMUGAMI ZAPOMNIENIA, SĄ WSZYSTKIE MOJE WSPOMNIENIA, ZA KURTYNĄ CIENIA, JUŻ BEZ WŁAŚCICIELA, SPOWITE MGŁĄ, JUŻ WOLNE, SKRYTE W CIENIU ROBIĄ SIĘ LOTNE, JUŻ NIGDY DO MNIE NIE WRÓCĄ, WIĘCEJ MEGO ŻYCIA NIE ZAKŁÓCĄ, JUŻ NIGDY ICH NIE ZOBACZĘ, ZAUWAŻĘ, ŻE NIE PŁACZĘ, JUŻ NIGDY ICH NIE POCZUJĘ, NIE DOZNAM BÓLU, POZNAM, ŻE NIKT MNIE NIE OSZUKUJE, ŻE KTOŚ JEDNAK MNIE NAŚLADUJE, W TYM, CO DOBRE MI ZOSTAŁO, TO, CO MNIE POZWOLIŁO, BO MOJE SERCE SIĘ ROZSYPAŁO, BY BIĆ PRZESTAŁO, BY NIE KOCHAŁO, BY PŁAKAŁO, BY UMRZEĆ CHCIAŁO... CHCE ZAMKNAC POWIEKI, NA CALE WIEKI, NIGDY SIĘ NIE OBUDZIĆ, I WIĘCEJ ŻYCIEM SIĘ NIE TRUDZIĆ, JUŻ NIGDY NIE ZOBACZĘ, JAK KTOŚ NADE MNĄ PŁACZE, KONIEC JUŻ MEJ DROGI, BEZE MNIE NIE BĘDZIE ŚWIAT UBOGI, CHCĘ WRESZCIE TO ZAKOŃCZYĆ, I PO ŚWIECIE WIĘCEJ NIE BŁĄDZIĆ, PRZYKRO MI, ŻE KTOŚ NA MNIE LICZYŁ, TERAZ BĘDĘ OGLĄDAĆ SPOD ZIEMI BLASK ZNICZY, PŁONĄCYCH JAK NIEGDYŚ ME ŻYCIE, WRZASK ŻYCIA OFIARY WŁAŚNIE SŁYSZYCIE, WYBACZCIE WSZYSTKO, CO WAM ZROBIŁAM, BO Z WAMI TUTAJ SIĘ TYLKO MĘCZYŁAM, TERAZ JEST MI DOBRZE, JUŻ NIE CIERPIĘ, NA ŚMIERĆ OD ZAWSZE CZEKAŁAM WIERNIE. TOPIĘ SIĘ W SAMEJ SOBIE, ZŁAPAĆ ODDECHU NIE MOGĘ, TYLE JEST MROCZNYCH MYŚLI, ŻE JUŻ WIĘCEJ NIKT NIE WYMYŚLI, DLACZEGO WCIĄŻ ŹLE SIĘ UKŁADA,, NAWET, GDY NA DWORZE DESZCZ NIE PADA?, PŁUCA ZALANE MORZEM RANIĄCYCH WSPOMNIEŃ, O KTÓRYCH NIE MOGĘ ZAPOMNIEĆ, DO MÓZGU KREW UDERZA, STRUGI CIAŁA I ŻYŁY PRZEMIERZA, CHCIAŁABYM ZATRZEĆ CAŁĄ PRZESZŁOŚĆ, WSZYSTKO TO, CO MAM WEWNĄTRZ, CHCIAŁABYM WYPŁYNĄĆ Z GŁĘBIN , PATRZEĆ NA CHMURĘ BIAŁYCH GOŁĘBI, SYMBOLEM NADZIEI I WOLNOŚCI, ONE ZAWSZE SĄ PEŁNE RADOŚCI, CHCIAŁABYM ZOBACZYĆ NIEBOSKŁON BŁĘKITNY, BEZGRANICZNIE PIĘKNY I MAJESTATYCZNY, NA KTÓRYM WIDNIAŁABY TĘCZA KOLOROWA, NA TLE NIEBA NICZYM KRÓLOWA, CHCIAŁABYM UJRZEĆ ZACHÓD SŁOŃCA, MIĘDZY CHMURAMI ZŁOTA KULA ŚWIECĄCA, OTULONA W CIEPŁYCH BARW OBŁOKI, CHCIAŁABYM PODZIWIAĆ TE WIDOKI, ALE MÓJ OCEAN JEST ZBYT GŁĘBOKI, ZBYT WIELKI, ZA SZEROKI, W NIM WIECZNIE SIĘ TOPIĘ, ODDECHU ZŁAPAĆ NIE MOGĘ, MOŻE KIEDYŚ KTOŚ MNIE URATUJE, I NIE POZWOLI BYM OPADŁA NA DNO, ALE NARAZIE SIĘ TYLKO SŁONĄ WODĄ TRUJĘ, AŻ WSZYSTKIE MOJE SIŁY OPADNĄ, Enya
"Evenstar"
By Inventive

Więcej?


Archiwum
2024
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2023
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2022
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2021
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2020
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2019
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2018
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2017
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2016
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2015
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2014
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2013
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2012
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2011
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2010
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2009
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2008
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2007
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2006
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2005
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń



Jestem odrobiną samotności, odrobiną pustki i zaklętego milczenia. Zrodziło mnie cierpienie i gorzkie łzy. Każdy dzień jest dla mnie utrapieniem, radosnych chwil jest coraz mniej. W końcu zatracę się w nicości i wszyscy o mnie zapomną. A na nagrobku będzie widniał napis. Napis, który już teraz kreuje obrazy w mej głowie. Napis, który nie pozwoli, by o mnie zapomniano.
...bo gdy świat zwali Ci się na głowę, gdy zgaśnie ostani promień nadzieji, usiądź i wspominaj czasy, kiedy było dobrze. Bo kiedyś, cholera, musiało być przecież dobrze. "Nad rzekami Babilonu siedzieliśmy wspominając Syjon."


Layout by Gothic Layouts
Picture by Melyannam
serduszko


Link :: 09.03.2005 :: 19:12
wrociłam :** ale jeszcze troche potrwa zanim sie otrząsne i zaczne pisac o tym co sie stało... cieszcie sie ze znowu mi nie wyszło i staoam po tym świecie
trzymajcie sie
Komentuj(32)


Link :: 12.03.2005 :: 16:39
Moj blog zamieniam tym czasowo na GaZeTę o modzie, urodzie i zdrowiu... bedziecie mogli tu czytac ciekawe atrykuły z gazet między innymi "Glamour" bedą tu rowniez rozne zdjęcia i wiadomości z internetu niekiedy śmieszne a nawed pouczające, A WIĘC OGŁASZAM OTWARCIE MOJEJ INTERNRTOWEJ GAZETY "STELLA"
Komentuj(0)


Link :: 12.03.2005 :: 17:10
10 PYTAŃ KTORYCH ZADAWAĆ NIE MUSISZ

1."czy depilacja woskiem boli?"- nie bardziej niz gdyby dwa goryle wyrywały ci zęby elastyczną gumką...

2."kochanie czy twoja mama mnie lubi?"- tylko jesli za znak akceptacjiuwazasz mocno zacisniete usta, a słowo "małpa" za komplement...

3."Do jakiej szkoły muzycznej uczęszczał Michał Wiśniewski?"

4."O rany! czy planowaliście ciążę na drugiej randce?"- po prostu zamknij sie zanim twoja przjaciółka cie znienawidzi

5."czy zawsze chciał pan wykonywac te prace panie Gieniu?"- no coz to mało prawdopodobne zeby twoj sąsiad planował kariere polegająca na dzwonieniu po emerytach i oferowaniu im luksusuwych uchwytów do trumn

6."czy moja pupa w tej spudniczce wyglada choc troche w stylu Kelie?"- nie chce cie ranic, ale..

7."dostałeś moj e-mail"?-jesli ktos mysli to najprawdopodobniej cie ignoruje

8."super fryzura czy to Toni & Guy"?- to raczej nie mozliwe, by jaki kolwiek z modnych salonow oferował ciecie a la martfy szczur ktory zmartfychstał na głowie twojego szwagra

9." jak myslicie czy Eminem obchodzi Dzień Matki?"

10."jakie sa szanse ze spotkam Adriena Brody`ego i zostane miłoscia jego zycia?"- raczej znikome...
Komentuj(3)


Link :: 12.03.2005 :: 17:16
PIELĘGNACJA SKÓRY ZIMĄ

Skóra stanowi barierę pomiędzy organizmem a środowiskiem zewnętrznym. Głównym elementem tej bariery jest warstwa rogowa naskórka i znajdujący się na jej powierzchni ochronny płaszcz lipidowy. W warstwie rogowej komórki pozbawione jąder tworzą około 20 warstw spojonych mieszaniną lipidów i białek.

Lipidy wydzielane są w warstwie ziarnistej do ciałek lamellarnych. Na granicy warstwy ziarnistej i rogowej są uwalniane do przestrzeni międzykomórkowych i tworzą wieloblaszkowe struktury. Dla prawidłowego funkcjonowania skóry konieczny jest odpowiedni skład lipidów oraz obecność naturalnego czynnika nawilżającego.
Płaszcz tłuszczowy skóry stanowi mieszaninę trzech głównych składników:
- wydzieliny gruczołów łojowych,
- lipidów warstwy rogowej,
- substancji pochodzenia zewnętrznego (składniki stosowanych kosmetyków).
Skład lipidów warstwy rogowej zależy od wieku, płci, partii ciała, a także pory roku, np. w okresie zimy obniża się poziom ceramidów, cholesterolu i kwasów tłuszczowych.
Najważniejszą rolę w utrzymaniu elastyczności i nawilżenia skóry pełnią ceramidy. Głównym spoiwem warstwy lipidowej jest ceramid 1, będący niepolarnym kompleksem sfingozyny i kwasu linolowego. Bariera naskórkowa zatrzymuje wodę i umożliwia utrzymanie prawidłowej zawartości wody w naskórku. Jeżeli zawartość wody w warstwie rogowej naskórka spada poniżej 10%, korneocyty tracą swoją plastyczność.

Komentuj(4)


Link :: 12.03.2005 :: 19:38
CAMERON DIAZ TRAFIŁA DO SZPITALA!

Jak podaje dziennik "The Sun", aktorka starała się dosięgnąć jakąś rzecz zza szafy, kiedy straciła równowagę i spadła na ziemię. Z pomocą przyszedł jej chłopak, Justin Timberlake, który spanikował widząc ją zakrwawioną. Razem z gwiazdą filmu "Aniołki Charliego" udał się do szpitala, gdzie opatrzono jej rany. Artystka nie tylko nadwyrężyła sobie plecy, ale także doznała obrażeń głowy, które wymagały założenia 19 szwów.

- Justin szalał ze zmartwienia - wyznał przyjaciel pary. - Najpierw sanitariusz pomyślał, że Diaz skręciła sobie kark. Mimo iż była bardzo posiniaczona, skończyło się jedynie na nadwyrężeniu. Justin upierał się, aby zostać z nią w karetce.

Komentuj(8)


Link :: 12.03.2005 :: 20:10
MAŁA SONDA DLA WAS:

KTO JEST WEDŁÓG CIEBIE NAJPRZYSTOJNIEJSZYM FACETEM??

1.Brat Pitt




2.Maciej Zakościelny




3.Szymon Majewski



4.Noah Wyle



GŁOSUJCIE!!!!! I PISZCIE DLACZEGO AKURAT OBSTAWIACIE NA TEGO FACETA A NIE INNEGO!!
Komentuj(263)


Link :: 14.03.2005 :: 14:52
KOLEŻANKA LESBIJKA...

mam kolezanke lesbijke , wiele razy powtarzała ze jej sie podobam... wczoraj zaprosiła mnie na dyske powiedziała "chodz ty wyrwiesz sobie faceta a ja poszukam przyjaciółki.." no wiec wyprostowałam moje włosy ubrałam obcisłął bluzeczke i krótką mini wkoncu jak podrw to podryw Poznałam jakiegos chlopaka naprawde fajny gosc, znając mnie wytanczyłam sie i oczywiscie troche popiłam wiec nie wieddziałam do robie Klara (moja kolezanka) tez sobie popiła, zaczeła sie do mnie przystawiac!! sama tez nie byłam trzezwa i nie wiedziałam co robie dzis dostałam na komorke zdjecie moje i Klary jak sie całujemy!! ten chlopak ktorego poznałam wysłał mi to i dodał jeszcze do tego "dlaczego nie powiedziałaś ze masz dziewczyne ?" jakos sie tak dziwnie teraz czuje... daje wam jeszcze fotke ktora dostałam, mozecie skomentowac.. na tej foci jestem ja i Klara...

Komentuj(2)


Link :: 15.03.2005 :: 12:56
wiadomosc dla niejakiego "bluzgatora" ktory nie ma odwagi sie nawed podpisac...NIE WCHODZ TU JAK CI NIE PASUJE!!!!!!!!!!!!!!!!
Komentuj(0)


Link :: 15.03.2005 :: 13:06

Komentuj(0)


Link :: 15.03.2005 :: 13:11

Komentuj(0)


Link :: 15.03.2005 :: 13:16

Komentuj(0)


Link :: 15.03.2005 :: 13:18



Komentuj(0)


Link :: 15.03.2005 :: 13:28






TU MACIE 2 BUTTONY NA MOJEGO BLOGA, JAK CHCECIE ZAMAWIAJCIE SOBIE A JA WAM BEDE ROBIC... W ZAMOWIENIU NAPISZCIE KTORY BUTTON WAM SIE PODOBA :

1.

2.

3.

4.

5.

I WIELE WIELE INNYCH!! ZOSTAWIAJCIE ADRES SWOJEGO BLOGA, KOLOR JAKI WAM SIE PODBA, ITP A JA WAM DAM KOD HTML Z FAJOWYM BUTTONEM NA TWOJA STRONE!!
Komentuj(1)


Link :: 15.03.2005 :: 13:37
OKA A TERAZ BANNERKI A OTO MOJ JEZELI PODOBA WAM SIE MOJ BLOG TO POWIEDZCIE A JA WAM DAM HTML NA MOJ BANNEREK



tak jak z buttonami jezeli chcecie bannerek to piszcie a tu pare przykładow:

1.

2.

3.

4.

I WIELE INNYCH!! ZAPISUJCIE SIE
A TU BUTTONIK DO STRONKI Z GIFKAMI:



jedno twoje slowo i masz super button!!
Komentuj(0)


Link :: 15.03.2005 :: 14:36
juz wiem kto to ten bluzgator!! chlopczysko!! taki stary a zachowuje sie jak dzieciak! jest cos takiego jak nr IP pacanie!!!!!!!!!! buahahahahahhaha
Komentuj(1)


Link :: 19.03.2005 :: 10:32
a tak dla nie wtajemniczonych to jeden komputer moze miec jeden nr IP chlopku taki stary jestes masz zapewno wiecesz szkoł niz ja i nie wiesz olaboga
Komentuj(8)


Link :: 20.03.2005 :: 10:21
bardzo ciekawe ze jak odkryłam ze bluzgator to to dziecie po woju to przestał mnie odwiedzac bardzo ciekawe naprawde baaardzo...
Komentuj(10)


Link :: 24.03.2005 :: 18:26


Komentuj(29)